11 kilometrów w raju dla każdego. Pieniny Spiskie w jeden dzień

Polski Spisz słynie z przepięknym krajobrazów. Szerokie spojrzenie na Tatry, Pieniny Właściwe czy Gorce potrafi zachwycić. Przekonać się można o tym szczególnie o poranku. W tym wpisie mamy dla Was propozycję trasy, którą można przejść w jeden dzień i przy okazji podziwiać cudowne widoki. Szlak jest idealny dla większości osób ponieważ mierzy tylko 11 kilometrów i ukończyć go można w około 4 godziny.

Łapsze Wyżne Szlak czerwony Grandeus Szlak czerwony Dursztyn Szlak czerwony Góra Żar Szlak czerwony Przełęcz Przesła szlak Łapsze Niżne / 11 kilometrów, 4 godziny, 406 m w górę, 521 w w dół. 

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na Facebooku, InstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

2 komentarze

  1. Kochani, Wasze wędrówki i wrażliwość z jaką dokumentujecie piękno natury i uroki szlaków w Polsce są nadzwyczajne. A Wasza wytrwałość godna podziwu. Wasze zdjęcia zawierają w sobie jakąś magię… i poezję… Uwielbiam zaglądać na Wasz blog i zachwycać się wszystkim, co prezentujecie. Dziękuję za te zachwycające wrażenia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *