Czapki, śpiwory i kubki termiczne od firmy Neverland – TEST

HalaRedykalna001

Do naszej szafy, z której zabieramy potrzebne rzeczy na wycieczki górskie trafiły kolejne sprzęty. Tym razem wszystkie od jednej marki Neverland. Neverland jest cenioną europejską marką założoną w 2002 roku. Od samego początku istnienia firma nieustannie się rozwija, sukcesywnie poszerzając swoją ofertę. Początki marki kojarzone są głównie z rękawicami narciarskimi i snowboardowymi, a z upływem czasu w ofercie pojawiły się kominiarki oraz skromna kolekcja czapek zimowych. W ciągu ostatnich lat oferta czapek dynamicznie się poszerzała, by ostatecznie stać się flagowym produktem marki Neverland. Ponadto firma oferuje asortyment outdoorowy: śpiwory turystyczne, kubki, termosy, a także praktyczne nosidełka, które nadają się do miejskich spacerów jak i długich wypraw turystycznych. Stale dbają o rozszerzanie asortymentu Najwyższa jakość wykonania oraz wysokiej jakości materiały użyte w produkcji gwarantują, że produkty Neverland spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

My otrzymaliśmy do testowanie od firmy czapki, śpiwory i kubki termiczne, które od razu przyciągnęły uwagę swoim przyjemnym wyglądem. Może rozpocznę od kubków termicznych EXPLORER. Pojemność ich to 0,4 l. Bardzo przyjemny kubek wykonany ze stali nierdzewnej z antypoślizgowym wykończeniem, gdzie nie ma możliwości wyślizgnąć się z naszych dłoni. Kubek posiada dwie ścianki między którymi jest próżnia, która zapewnia izolację przed warunkami zewnętrznymi. Super są zaprojektowane, tak by ułatwić transport w samochodzie, ale też podczas wycieczki. Idealnie pasuje do kieszeni zewnętrznej plecaka. Oczywiście nabywając taką rzecz mamy przede wszystkim na myśli, aby mieć jak najszybszy dostęp do napoju i zapewnia nam to przycisk blokujący przepływ płynu przez uszczelnioną, wkręcaną pokrywkę. Kubek przeznaczony jest do przenoszenia ze sobą zimnych i ciepłych napoi. Po zabraniu w góry na wschód na Koziarz szybko wypiliśmy z niego zawartość. Przydało się zabrać coś ciepłego, a ściągać co chwile plecak nie jest zbytnio atrakcyjne, a kubek był zawsze pod ręką. Teraz podczas każdej wycieczki kubki są z nami.

NEVERLAND Kubek termiczny EXPLORER
NEVERLAND Kubek termiczny EXPLORER

O ciało trzeba dbać, więc warto zaopatrzyć się w śpiwór. My wymyśliliśmy takie, który chroni nasze jedyne ciało w temperaturze od -4 do +16 stopni. Śpiwór typu mumia o długości 220 cm idealnie się sprawdzi przy tak wysokich osobach jak Mateusz. On w końcu ma śpiwór, w którym się może spokojnie schować po uszy. Śpiwór na pewno może się sprawdzić w namiocie i w schroniskach zamiast pościeli. Musimy go zabrać na wieżę widokową i przespać się w nim. Jeśli chodzi o kaptur to jest on regulowany sznurkowym ściągaczem. Jest wygodny w przenoszeniu, ma pełno przewiązań i spokojnie możemy go przypiąć do plecaka. Świetnie sprawdził się podczas ostatnich wschodów słońca na Chełmie i na Białowodzkiej Górze. Służył też nam podczas ostatnich wyjazdów delegacyjnych, jednak najbardziej spodobało nam się jego użycie podczas pisania wpisów na naszego bloga, gdy wchodziliśmy do nich i przed komputerem spędzaliśmy długie jesienne wieczory i nocy, aby sklecić Wam kilka słów z naszych wycieczek.

NEVERLAND śpiwór PEAK
NEVERLAND śpiwór PEAK
Sprzęt od Neverlanda
Sprzęt od Neverlanda
NEVERLAND śpiwór PEAK
NEVERLAND śpiwór PEAK

I oczywiście w szafie trzeba mieć jakieś czapki. Ich nigdy za wiele, bo o uszy trzeba dbać, bo ma się tylko jedną parę. Czapka chroni przed warunkami zewnętrznymi. Jest ciepła i nie odczuwa się zimna. Zabraliśmy je też na kilka wschodów słońca i na wycieczki całodniowe. Sprawdziły się i można ocenić jako pierwsza klasa. Nie lubię nabywać czapek, bo nie zawsze wyglądam w nich korzystnie, a tutaj chyba nie jest tak źle. Przynajmniej ja się w niej dobrze czuje. Na koniec zobaczcie na stronę marki Neverland, która znajduje się tutaj, a także na ich stronę na portalu społecznościowym.

Czapki

Dziękujemy za przeczytanie. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych stron na FacebookuTwitterzeGoogle+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Jeden komentarz

  1. Świetny wpis i porady, warto wszystko na spokojnie rozważyć wychodząc w góry o takiej porze. Zbieramy się ze znajomymi teraz w lutym w górską podróż i chcemy po kolei wszystko kompletować 🙂 A zaczynając od podstaw – czy zwykłe koszulki do biegania koszulki do biegania jako warstwa spodnia się sprawdzą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *