2 komentarzy do “II dzień świąt Wielkanocnych spędzony w Beskidzie Wyspowym na Jaworzu

 1. Dwa dni wcześniej zrobiliśmy tę samą trasę (ale tylko do wieży, nie na wierzchołek). Dla mnie był to powrót w to miejsce 28 lat po pierwszej samotnej wyprawie w góry Just-Limanowa :-) Zjedliśmy posiłek przy ławce z fotki 8 – nie było jednak wtedy na niej śniegu :-) Widoczność też nie rzucała na kolana, choć momentami majaczyły śniegi w Tatrach. Pozdrawiam prawie krajanów- ja pochodzę spod Machulca…

 2. Hej.
  Jestem Waszym wiernym kibicem już od dawna.
  Podziwiam Was za wytrwałośc i pielęgnowanie pięknej pasji jaką są góry. Sam nie mam zbyt wielu okazji aby być w górach tak czesto jakbym chciał ale czytając i oglądając Wasze relacje jakaś cząstka mnie zostaje w tej mierze zaspokojona :)
  Moją pasją jest rownież fotografia i musze przyznać, że fotorelacja z powyższej wyprawy jest na pewno jedną z Waszych najlepszych. Przepięknie oddany klimat czasu i miejsca. Dziękuję Wam za to. Bardzo poszliście do przodu z warszatem foto.
  Pozdrawiam serdecznie z Łodzi i życzę Wam wielu niezapomnianych wycieczek, przygód i zapierających piersi widokach. I oczywiście wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

  Do zobaczenia na szlaku
  Krzysztof

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>