Konkurs: Wakacje na szlaku. Prześlij zdjęcie i wygraj górskie nagrody

Startujemy z wakacyjnym konkursem „Wakacje na szlaku” przeznaczonego dla wszystkich większych i mniejszych miłośników górskich wakacyjnych wędrówek. Nie ważne czy jesteś doświadczonym fotografem czy tylko pstrykasz zdjęcia wędrując po górach. Nie ważne czy masz aparat za 200, 500 czy 1000 złotych, liczy się Twoje spojrzenie na górskie piękno i pomysł na wykonanie zdjęcia, którym sprawisz, że zachwytów ze strony oglądających nie będzie końca. Do wygrania są nagrody niespodzianki, a pośród nich między innymi sprzęt turystyczny, mapy czy książki górskie. 

KONKURS – REGULAMIN

Zasady 

1. Każdy uczestnik konkursu fotograficznego może nadesłać maksymalnie swoje 3 górskie fotografie na adres mynaszlaku@gmail.com.

2. Każde zdjęcie musi mieć minimum 1000px szerokości oraz 750px wysokości, przy czym ich waga nie może przekraczać 2mb dla jednego zdjęcia.

3. Praca powinna być w formacie JPG.

4. Technika wykonania prac jest dowolna, a interpretację tematu przewodniego konkursu pozostawiamy uczestnikom.

5. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane. Również zdjęcia obraźliwe, bądź naruszające prawo, będą dyskwalifikowane z udziału w konkursie, bez informowania o tym osób, które nadesłały takie fotografie.

6. Zgłaszane zdjęcia nie muszą pochodzić z okresu trwania konkursu, mogą być starsze, przecież nie każdy ma wakacje wtedy co szkoła. 🙂

7. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o wygranej mailowo.

8. W treści e-maila / listu elektronicznego należy podać: tytuł pracyimię i nazwisko lub pseudonimpasmo górskiechęć udziału w konkursie na Facebooku oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć.

9. Konkurs ma zasięg krajowy i odbywa się wyłącznie na terenie całej Polski.

10. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany przez serwis Facebook.

11. Nagrody nie podlegają zamianie na inne, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

12. Suma nagród przeznaczonych do konkursu nie przekracza kwoty 760 złotych.

13. Regulamin może ulec zmianie.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

Terminarz

1. Prace konkursowe można zgłaszać od 20.07.2017r. do 20.09.2017r. do godziny 20:00 wysyłając je na mynaszlaku@gmail.com.

2. Po zakwalifikowaniu zdjęć zgłaszający otrzyma od organizatora informację o tym za pomocą e-maila.

3. Zdjęcia będziemy na bieżąco dodawać do naszej galerii na stronie na Facebooku.

4. Po zakończeniu głosowania, na stronie www.mynaszlaku.pl, zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu – co będzie miało miejsce 25.09.2017r. lub wcześniej.

5. Jeśli osoby nagrodzone nie skontaktują się i nie podadzą adresu w ciągu pięciu dni od daty ogłoszenia wyników – to jest 30.09.2017r. nagrody będą przekazane na poczet kolejnych konkursów.

6. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt organizatorów w okresie 7 dni od daty ogłoszenia wyników.

Głosowanie

1. W naszym konkursie oprócz nagrody Jury przewidziana jest także „Nagroda publiczności”. By wziąć udział w tej części konkursu, rywalizując o wymienioną nagrodę, zgłaszający do konkursu zdjęcia uczestnik, musi tylko określić w wiadomości mailowej podczas przesyłania zdjęć czy chce aby jego zdjęcia zostały dodane do albumu konkursowego na łamach serwisu Facebook.

2. Nad przebiegiem konkursu, oraz wyłonieniem zwycięzców czuwać będzie dwuosobowe Jury w składzie: Angelika i Mateusz Grzegorzek.

3. Zdjęcia do galerii na Facebooku będziemy umieszczać na bieżąco.

4. W kategorii „Nagroda publiczności” nagrodzone zostaje zdjęcie, które otrzyma największą liczbę „polubień” w chwili zamknięcia etapu głosowania – to jest 20.09.2017r. – godzina 20:00.

5. By głosować na zdjęcia w tej kategorii należy:
* wejść na profil witryny na Facebooku i polubić www.mynaszlaku.pl.
* następnie przejść do albumu konkursowego, który pojawi się 20.07.2017r.
* kliknąć „Lubię to” pod zdjęciem swojego faworyta.

6. Zabrania się sztucznego zawyżania liczby głosów pod zdjęciami biorącymi udział w głosowaniu o „Nagrodę publiczności” w tym: zgłaszania zdjęcia na profile osób i społeczności służące wyłącznie klikaniu „Lubię to”, zlecania firmom i osobom trzecim sztucznego ich zwiększania poprzez skrypty, puste konta, grupy like za like, spam-boty, oraz wszystkie inne techniki służące nieuczciwemu zwiększeniu głosów. W przypadku stwierdzenia takich praktyk sporne zdjęcie zostanie usunięte, a autor zdyskwalifikowany z udziału w konkursie, zarówno o „Nagrodę publiczności” jak i w kategoriach głównych.

7. W przypadku nie wyrażania zgody na zamieszczanie zdjęć w albumie konkursowym na łamach portalu Facebook – uczestnik nie będzie brał udziału w rywalizacji o „Nagrodę publiczności” co jednak nie wpływa na uczestnictwo w konkursie głównym. Warunki techniczne zgłaszanych zdjęć do rywalizacji w kategorii „Nagrody publiczności” są takie same jak dla zdjęć w kategoriach głównych.

Nagrody

1. W konkursie fotograficznym zostaną przyznane 4 nagrody niespodzianki. 1 w głosowaniu fanów na Facebooku i 3 w głosowaniu Jury.

Prawa autorskie

1. Zgłoszenie zdjęcia do konkursu w żaden sposób nie zmienia, ani nie ogranicza praw autorskich właściciela zdjęcia, organizator zobowiązuje się do niewykorzystywania ich bez zgody autora, a jedyną dopuszczalną formą prezentacji zgłoszonych prac jest ich zamieszczenia w galerii konkursowej i po konkursowej na łamach witryny www.mynaszlaku.pl i w albumie na portalu Facebook.

2. Autor zdjęcia zgłaszając je do konkursu musi posiadać pełnię praw autorskich do niego, oraz do elementów przedstawionych na fotografii, o ile podlegają one ustawie prawnej takiej zgody wymagającej.

3. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu, oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania.

4. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na Facebooku, InstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *