Konkurs www.mynaszlaku.pl – Do wygrania Kalendarz Góromaniaka na 2017 rok

DDDDDDDDDDDD

Nieubłaganie zbliża się rok 2017, my wydajemy swoje autorskie Kalendarze Góromaniaka. Oprócz tego, że można je nabyć bezpośrednio u nas za 29 złotych, mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia będę 2 sztuki. Konkurs będzie odbywał się tutaj na www.mynaszlaku.pl i na naszym fanpage na portalu społecznościowym Facebook. Zasady są bardzo proste.

KONKURS – REGULAMIN

Zasady 

1. Każdy uczestnik konkursu fotograficznego może nadesłać maksymalnie swoje 3 górskie fotografie na adres mynaszlaku@gmail.com.

2. Każde zdjęcie musi mieć minimum 1000px szerokości oraz 750px wysokości, przy czym ich waga nie może przekraczać 2mb dla jednego zdjęcia.

3. Praca powinna być w formacie JPG.

4. Technika wykonania prac jest dowolna, a interpretację tematu przewodniego konkursu pozostawiamy uczestnikom.

5. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane. Również zdjęcia obraźliwe, bądź naruszające prawo, będą dyskwalifikowane z udziału w konkursie, bez informowania o tym osób, które nadesłały takie fotografie.

6. Zgłaszane zdjęcia nie muszą pochodzić z okresu trwania konkursu, mogą być starsze.

7. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o wygranej mailowo.

8. W treści e-maila / listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko lub pseudonim, pasmo górskiechęć udziału w konkursie na Facebooku oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć.

9. Konkurs ma zasięg krajowy i odbywa się wyłącznie na terenie całej Polski.

10. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany przez serwis Facebook.

11. Nagrody nie podlegają zamianie na inne, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

12. Suma nagród przeznaczonych do konkursu nie przekracza kwoty 760 złotych.

13. Regulamin może ulec zmianie.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

Terminarz

1. Prace konkursowe można zgłaszać od 24.11.2016r. do 08.12.2016r. do godziny 24:00 wysyłając je na mynaszlaku@gmail.com.

2. Po zakwalifikowaniu zdjęć zgłaszający otrzyma od organizatora informację o tym za pomocą e-maila.

3. Po zamknięciu etapu zgłaszania prac to jest 08.12.2016r. rozpocznie się kolejny etap konkursu – głosowanie fanów na Facebooku i obrady Jury, podczas których wyłonieni zostaną zwycięzcy. Etap głosowania trwać będzie od 09.12.2016r. do 23.12.2016r. do godziny 22:00.

4. Po zakończeniu głosowania, na stronie www.mynaszlaku.pl, zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu – co będzie miało miejsce 24.12.2016r.

5. Jeśli osoby nagrodzone nie skontaktują się i nie podadzą adresu w ciągu pięciu dni od daty ogłoszenia wyników – to jest 29.12.2016r. nagrody będą przekazane na poczet kolejnych konkursów.

6. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt organizatorów w okresie 7 dni od daty ogłoszenia wyników.

Głosowanie

1. W naszym konkursie oprócz nagrody Jury przewidziana jest także „Nagroda publiczności”. By wziąć udział w tej części konkursu, rywalizując o wymienioną nagrodę, zgłaszający do konkursu zdjęcia uczestnik, musi tylko określić w wiadomości mailowej podczas przesyłania zdjęć czy chce aby jego zdjęcia zostały dodane do albumu konkursowego na łamach serwisu Facebook.

2. Nad przebiegiem konkursu, oraz wyłonieniem zwycięzców czuwać będzie dwuosobowe Jury w składzie: Angelika Kantor i Mateusz Grzegorzek.

3. Termin zgłaszania prac do „Nagrody publiczności” upływa wraz z terminem zgłaszania prac w konkursie głównym – to jest 08.12.2016r.

4. Głosowanie na zdjęcia w kategorii „Nagrody publiczności” trwać będzie od 09.12.2016r. do 23.12.2016r.

5. W kategorii „Nagroda publiczności” nagrodzone zostaje zdjęcie, które otrzyma największą liczbę „polubień” w chwili zamknięcia etapu głosowania – to jest 24.12.2016r. – godzina 22:00.

6. By głosować na zdjęcia w tej kategorii należy:
* wejść na profil witryny na Facebooku i Polubić www.mynaszlaku.pl.
* następnie przejść do albumu konkursowego, który pojawi się 09.12.2016r.
* kliknąć „Lubię to” pod zdjęciem swojego faworyta.

7. Zabrania się sztucznego zawyżania liczby głosów pod zdjęciami biorącymi udział w głosowaniu o „Nagrodę publiczności” w tym: zgłaszania zdjęcia na profile osób i społeczności służące wyłącznie klikaniu „Lubię to”, zlecania firmom i osobom trzecim sztucznego ich zwiększania poprzez skrypty, puste konta, spam-boty, oraz wszystkie inne techniki służące nieuczciwemu zwiększeniu głosów. W przypadku stwierdzenia takich praktyk sporne zdjęcie zostanie usunięte, a autor zdyskwalifikowany z udziału w konkursie, zarówno o „Nagrodę publiczności” jak i w kategoriach głównych.

8. W przypadku nie wyrażania zgody na zamieszczanie zdjęć w albumie konkursowym na łamach portalu Facebook – uczestnik nie będzie brał udziału w rywalizacji o „Nagrodę publiczności” co jednak nie wpływa na uczestnictwo w konkursie głównym. Warunki techniczne zgłaszanych zdjęć do rywalizacji w kategorii „Nagrody publiczności” są takie same jak dla zdjęć w kategoriach głównych.

Nagrody

1. W konkursie fotograficznym zostanę przyznane 2 nagrody w postaci Kalendarzy Góromaniaka na 2017 rok. 1 przyznany przez Jury i 1 przyznany przez fanów w głosowaniu na Facebooku.

Prawa autorskie

1. Zgłoszenie zdjęcia do konkursu w żaden sposób nie zmienia, ani nie ogranicza praw autorskich właściciela zdjęcia, organizator zobowiązuje się do niewykorzystywania ich bez zgody autora, a jedyną dopuszczalną formą prezentacji zgłoszonych prac jest ich zamieszczenia w galerii konkursowej i po konkursowej na łamach witryny www.mynaszlaku.pl i w albumie na portalu Facebook.

2. Autor zdjęcia zgłaszając je do konkursu musi posiadać pełnię praw autorskich do niego, oraz do elementów przedstawionych na fotografii, o ile podlegają one ustawie prawnej takiej zgody wymagającej.

3. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu, oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania.

4. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

Tak wyglądają nasze karty Kalendarza Góromaniaka na 2017 rok 🙂

1
Styczeń – Widok na Kościelec
2
Luty – Hala Gąsienicowa
3
Marzec – Na szlaku
4
Kwiecień – Tatrzańskie cuda
5
Maj – Na Krzyżne
6
Czerwiec – Nad Morskim Okiem
7
Lipiec – Tatrzański Staw
8
Sierpień – Widmo Brockenu
9
Wrzesień – Bajeczny Nosal
10
Październik – Nad Czarnym Stawem Gąsienicowym
11
Listopad – Niezapomniany widok
12
Grudzień – W kierunku Kasprowego

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. 

Może Ci się spodobać:

Opowiedz o ukochanym miejscu podróży i wygraj pobyt w Bieszczadzkim Domu
Wyświetleń 136
Zastanawialiście się kiedyś jakie jest Wasze ukochane miejsce, do którego podróżujecie? Takie jedno niepowtarzalne, do którego wracacie i miło je wspominacie. Mamy dla Was ciekawy konkurs, w którym bę...
Konkurs: Wakacje na szlaku. Prześlij zdjęcie i wygraj górskie nagrody
Wyświetleń 34
Startujemy z wakacyjnym konkursem "Wakacje na szlaku" przeznaczonego dla wszystkich większych i mniejszych miłośników górskich wakacyjnych wędrówek. Nie ważne czy jesteś doświadczonym fotografem czy t...
Konkurs „Wytypuj wynik meczu Polska – Senegal i wygraj książkę” | wyniki
Wyświetleń 14
W godzinach południowych na naszym fanpage pojawił się konkurs dotyczący Mundialu 2018. Dziś dla Polaków to ważny dzień. Mecz Polaków zaczynał się o 17:00 i my, wychodząc z propozycją dla naszych fanó...
Wygraj pobyt pod Tatrami w Pensjonacie Reymontówka – WYNIKI
Wyświetleń 13
Z lekkim opóźnieniem ogłaszamy wyniki naszego konkursu, w którym nagrodą był wspaniały pobyt pod Tatrami w Pensjonacie Reymontówka w Kościelisku. Zgłosiło się do niego ponad 100 osób i wybór był bar...
Wakacyjny konkurs z mynaszlaku.pl – wyniki
Wyświetleń 19
"A przed oczami szlak na samotnym drzewie, z tyłu góry, na Ziemi Kłodzkiej widoki jak marzenie." Tak w skrócie można opisać zdjęcie, które zdobyło nagrodę główną w naszym wakacyjnym konkursie organi...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *