Wytypuj wynik meczu Polska – Kolumbia i wygraj album „Panoramy Gór Polski” | wyniki

W godzinach porannych na naszym fanpage pojawił się konkurs dotyczący Mundialu 2018. Dziś dla Polaków to był ważny dzień. Mecz zaczynał się o 20:00 i my, wychodząc z propozycją dla naszych fanów, zorganizowaliśmy konkurs, aby obstawić prawidłowy wynik spotkania naszych Orłów z piłkarzami Kolumbii. Tak samo zrobiliśmy ostatnio przy spotkaniu z Senegalem. 

Przypomnijmy jakie były zasady konkursu:

Wystarczyło pod postem konkursowym skomentować wynik dzisiejszego meczu. Najszybsza osoba, która prawidłowo wytypowała wynik otrzymała album „Panoramy Gór Polski”, a za 2 i 3 miejsce mieliśmy miłe niespodzianki. Chętni dodatkowo mogli udostępnić post, a także polubić nasz fanpage.

Nagrody: 

  1. Album „Panoramy Gór Polski”
  2. Niespodzianka wysłana na adres drugiej osoby, która obstawiła prawidłowy wynik meczu Polska – Kolumbia.
  3. Niespodzianka wysłana na adres trzeciej osoby, która obstawiła prawidłowy wynik meczu Polska – Kolumbia.

Wyniki!!!

1. Grzegorz D. – godzina 10:39

2. Agnieszka J. – godzina 11:08

Nagrodzonych prosimy o wiadomość na mynaszlaku@gmail.com do dnia 30.06.2018. Po tym terminie jak nie dostaniemy wiadomości to nagrody zostaną przekazane na poczet kolejnych konkursów. 

Do godziny 20:00 wynik 0:3 Polska – Kolumbia obstawiły 2 osób. 🙂 

Dziękujemy wszystkim za udział i zapewniamy, że to nie jest ostatni konkurs przez nas zorganizowany podczas Mundialu 2018, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu Facebookowego. 🙂 

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika, Maja i Mateusz :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *