Konkurs „Wytypuj wynik meczu Polska – Senegal i wygraj książkę” | wyniki

W godzinach południowych na naszym fanpage pojawił się konkurs dotyczący Mundialu 2018. Dziś dla Polaków to ważny dzień. Mecz Polaków zaczynał się o 17:00 i my, wychodząc z propozycją dla naszych fanów, zorganizowaliśmy konkurs, aby obstawić prawidłowy wynik spotkania naszych Orłów z piłkarzami Senegalu. 

Przypomnijmy jakie były zasady konkursu:

Wystarczyło pod postem konkursowym skomentować wynik dzisiejszego meczu. Najszybsza osoba, która prawidłowo wytypowała wynik otrzymuje książkę „Broad Peak – niebo i piekło”, a za 2 i 3 miejsce mamy miłe niespodzianki. Chętni dodatkowo mogli udostępnić post, a także polubić nasz fanpage.

Nagrody: 

  1. Książka „Broad Peak – niebo i piekło”.
    Musimy Wam przypomnieć, że objęliśmy patronat medialny nad tą książką i nasze logo widnieje na tylnej okładce. Więcej możecie przeczytać tutaj
  2. Niespodzianka wysłana na adres drugiej osoby, która obstawiła prawidłowy wynik meczu Polska – Senegal.
  3. Niespodzianka wysłana na adres trzeciej osoby, która obstawiła prawidłowy wynik meczu Polska – Senegal.

Wyniki!!!

1. Sebastian D. – godzina 11:31

2. Zbigniew K. – godzina 12:21

3. Renata K.S. – godzina 12:54 

Nagrodzonych prosimy o wiadomość na mynaszlaku@gmail.com do dnia 24.06.2018. Po tym terminie jak nie dostaniemy wiadomości to nagrody zostaną przekazane na poczet kolejnych konkursów. 

Do godziny 17:00 wynik 1:2 Polska – Senegal obstawiło 8 osób. 🙂 

Dziękujemy wszystkim za udział i zapewniamy, że to nie jest ostatni konkurs przez nas zorganizowany podczas Mundialu 2018, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu Facebookowego. 🙂 

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika, Maja i Mateusz :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *