10 komentarzy do “Kontakt

 1. Witajcie,
  z wielką przyjemnością czytam Wasze relacje z wypraw górskich i często zazdroszczę :-) Ciekawe trasy, dobrane w taki sposób by były również widoki, trasy inne niż te najczęściej oblegane, tak by mieć góry tylko dla siebie. Czy myśleliście o tym by organizować wycieczki górskie? Sądzę, że znalazła by się niemała grupa chetnych :-) Sama już teraz wpisałabym się na listę :-)

  • Dziękujemy :) Wolimy wędrować w to mniej znane górki :). A o organizacji nie myśleliśmy, ponieważ ciężko kogoś w góry wyciągnąć i mamy pecha do organizacji taki górskich wyjść :)

 2. Cześć.
  Śledzę Wasz portal na bieżąco. Wiele razy dzięki Waszym opisom trafiłem tam, gdzie chciałem. Często podążam Waszymi ścieżkami. Szczególnie opis tras Sudeckich jest dla mnie cenny.
  Dzięki za wszystko i do zobaczenia na trasach.
  Pozdrawiam Marcin z Nysy

 3. Witam,
  Bardzo ucieszył mnie Wasz wpis dotyczący wschodu słońca widziany z Bocheńca. Wieża widokowa jest ciągle w kręgu naszych priorytetów. Mieliśmy problem z zakupem działki, pierwsza planowana lokalizacja napotkała sprzeciw konserwatora zabytków. W grudniu ubiegłego roku po wielu poszukiwaniach i pertraktacjach udało się nam zakupić stosowną działkę. Więc mam nadzieję, że przy pomocy środków chociażby z PROW uda się w tej kadencji taką wieże wybudować. W tej chwili mamy inny problem, kilka metrów poniżej punktu widokowego z którego Państwo oglądaliście wschód słońca i który również chcieliśmy kiedyś „zagospodarować” jako taki taras widokowy Polska Agencja żeglugi Powietrznej zamierza wybudować 40 m wieżę radiokomunikacyjną, która zaburzyłaby moim zdaniem walory krajobrazowe tego miejsca i w żaden sposób tam nie pasowała. Musimy się zmierzyć z tym problemem, oby tylko skutecznie.
  Pozdrawiam, Jarosław Sorys – Sołtys Jadownik

 4. Witam serdecznie. Chciałbym zapytać się czy jest możliwość dodawania zdjęć na waszej stronie i opisów czyli tak jakby zakładanie małych blogów? Nie widzę opcji rejestracji. Pozdrawiam :)

  • Hej. Nie ma takiego czegoś. Jest to bardziej blog prywatny, prowadzony tylko przez nas, niż taki turystyczny.

 5. jezeli masz teskonte w sercu za górami,a do nich daleko – poczuj ich piekno i przenieśmy sie w te cudowne miejsca dzieki autorom a zarazem „łazikami” ;D tej stronki

  pozdrawiam Ryszard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>