MyNaSzlaku.pl w TOP 50 najbardziej wpływowych podróżników w 2017 roku

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w TOP 50 najbardziej wpływowych podróżników w 2017 roku, według portalu zabakcylowani.pl. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie. Chociaż miniony rok był dla nas trochę uboższy w podróże to 2018 zaczęliśmy z wysokiego C. Od początku roku MyNaSzlaku w górach zameldowało się już 13 razy, czyli to prawie połowa miesiąca stycznia. Ważne dla nas jest to, że 98 procent podróżników z tej pięćdziesiątki jeździ po świecie, zwiedza inne kraje, a my staramy się wędrować przede wszystkim po Polsce. 

Zestawienie, portal zabakcylowani.pl przygotował na podstawie danych udostępnianych przez największe serwisy społecznościowe (Facebook, Instagram, YouTube oraz Twitter). Zadanie to nie należało do najłatwiejszych, ponieważ polska blogosfera składa się z kilkuset (760+) blogerów i vlogerów, publikujących regularnie na swoim blogu lub wybranym kanale społecznościowym. Lista składa się z 50 najlepszych podróżników, co oznacza, że jesteśmy wśród grona 50 zwycięzców.

Dodatkowo znaleźliśmy się również w TOP 50 najpopularniejszych stron na portalu społecznościowym Facebook. 

Zestawienie podzielono również na 8 kategorii, które według portalu, najlepiej odzwierciedlają profil poszczególnych blogów & vlogów. Zwycięzców ułożono wg. popularności, rozpoczynając od najbardziej wpływowego bloga w danej kategorii. Ekipa portalu chciała by lista była jak najbardziej rzetelna. Nikogo nie pominęli ze względu na jego poglądy, czy sposób przekazywania informacji.

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Nasze wyróżnienie to również Twoja zasługa

Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuTwitterzeGoogle+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *