Nowy portal społecznościowy Tatromaniak.pl

Wrzucanie zdjęć, publikowanie postów, dodawanie znajomych Tatromaniaków, umawianie się na wycieczki, dzielenie praktycznymi poradami to najnowszy pomysł Krzysztofa Baraniaka – autora serwisu Tatromaniak.pl. Planuje on stworzyć nowy portal, który połączy funkcje informacyjne i społecznościowe. Od kilku lat prowadzi w pojedynkę z powodzeniem Tatromaniaka, a 2018 rok ma stać się przełomowym.

Portal jest skierowany do tych, którzy wolą górski wiatr od miastowych spalin, a wysiłek na szlaku od leżenia na plaży, wszystkich, potrafiących zachwycić się szumem potoku, zapachem lasu i potęgą turni. Jest on miejscem wymiany poglądów, wzajemnej pomocy, kompendium przydatnych informacji i ciekawostek z tatrzańskiego świata. Sami wiemy jak dużo czasu trzeba poświęcić na prowadzenie strony internetowej i jesteśmy całym serduchem z Krzyśkiem. Zorganizowano specjalną zrzutkę, która cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników gór. 

Zrzutka Tatromaniak.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuInstagramieTwitterzeGoogle+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *