Obraz laserów spod Sokolicy pięknym dziełem!

Zdjęcie laserów spod pienińskiej Sokolicy stało się inspiracją dla naszej czytelniczki. Mając talent, wykorzystała go i namalowała obraz z udziałem prześwitów, jakie mieliśmy okazję zobaczyć w Pienińskim Parku Narodowym w październiku 2015 roku. 

Zwykły poranek, wschodu nie było, żadnych planów na ten dzień nie mamy. Przez ostatni czas z zaciekawieniem zerkamy na naszego bloga i stronę na Facebooku, a to wszystko dlatego, że prowadzimy konkurs, w którym możecie wygrać 3-dniowy pobyt dla 2 osób w Bieszczadzkim Domu (link). Zerkamy na komentarze na Facebooku czy coś skomentowaliście przez noc, a tu niespodzianka! Pierwsze co wpada nam przed oczy to, że nasza czytelniczka skomentowała udostępniony przez nas link i dołączyła obraz, który jest nam bardzo dobrze znany.

A kto to taki? Zauważyliście? Pani Elżbieta Przepiórka składając nam życzenia i przesyłając pozdrowienia, wstawiła obraz prześwitów spod Sokolicy, które były dla nas pierwszym takim cudem w górach. Napiszemy krótko, szczęka nam opadła. Zobaczcie sami. 

Dla nas to wielkie dzieło, coś niesamowitego. To odzwierciedlenie naszego zdjęcia! W kilku sekundach wróciły wspomnienia ze wschodu słońca w Pieninach, a raczej powrotu z niego. Po kilku sekundach pojawił się uśmiech na naszej twarzy i nie mogliśmy się oderwać od monitora. Nie mogliśmy uwierzyć i nadziwić się, jak można było to namalować tak pięknie. Hmm? Od razu pomyśleliśmy, że Pani Elżbiecie należą się wielkie gratulacje. Te piękne pieńskie prześwity przyozdabiają teraz czyjąś ścianę. A czy Wy pamiętacie jego oryginał? Sami od razu poszperaliśmy po blogu i odnaleźliśmy zdjęcie.

Zdjęcie było ukryte we wpisie z 3 października 2015 roku. Wklejamy Wam tu link z tych cudownych momentów. Rozświetlony pieniński las przez poranne słońce ze swoją towarzyszką – mgłą. Zerknijcie!

Przepiękny wschód słońca i poranek na Sokolicy w Pieninach

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuInstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Może Ci się spodobać:

10 pomysłów na wakacyjną wycieczkę w góry |
Wyświetleń 133
Wakacje trwają, a Ty nie masz pomysłu na wycieczkę w góry? Oto 10 naszych propozycji na wędrówkę w różnej części gór. Zakładamy, że jesteś w takim miejscu, że znajdziesz coś dla siebie. Są to wycieczk...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *