Rok 2016 w górach Waszymi oczami. Byłeś na szlaku? Podziel się z innymi swoimi zdjęciami

Rok 2016 w górach Waszymi oczami. Byłeś na szlaku? Podziel się z innymi swoimi zdjęciami

Chcielibyśmy przedstawić Wam pewien pomysł. Planujemy zrobić na naszym blogu galerię górską stworzoną z Waszych zdjęć wykonanych na szlaku w 2016 roku. Jest tak wiele pięknych miejsc w naszych górach. Na pewno wędrujecie wieloma szlakami i właśnie to chcemy pokazać naszym czytelnikom. Byłeś na szlaku? Podziel się z innymi swoimi zdjęciami. Wszystkie nadesłane górskie zdjęcia opublikujemy w specjalnej galerii na naszym blogu.

Co wystarczy zrobić?

Do 1 stycznia podeślij nam 1 zdjęcie z gór wykonane w 2016 roku i krótko je opisz. Nasz adres to mynaszlaku@gmail.com. Może to być wskazanie miejsca, z którego zdjęcie zostało wykonane, co na nim widać albo ciekawą historyjkę z nim związaną. Koniecznie podaj swoje imię i nazwisko. Zdjęcie każdego z autorów znajdzie się w specjalnej górskiej galerii, którą umieścimy w styczniu tutaj na www.mynaszlaku.pl. Wszyscy nasi czytelnicy będą mogli zobaczyć, gdzie byliście w 2016 roku. 🙂

Czekamy na Twoje zdjęcia z górskiego szlaku!

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuTwitterzeGoogle+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *