Run 4 a Smile w Nowym Sączu – mynaszlaku.pl patronem medialnym biegu po uśmiech

Run 4 a Smile w Nowym Sączu ? mynaszlaku.pl patronem medialnym biegu po uśmiech

31 maja w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu odbędzie się II Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile organizowany przez studentów Wyższej Szkoły Biznesu. Celem jest ułożenie 100 metrów dobra – czyli zebranie 4.400 zł i podarowanie dzieciom w trudnej sytuacji finansowej szczęśliwych wspomnień z wakacji. To wydarzenie jest połączone z ogólnopolską akcją Kilometry Dobra, której koordynatorem w Nowym Sączu jest Stowarzyszenie Sursum Corda. Zostaliśmy patronem medialnym tej imprezy.

Jak wiecie z wielką przyjemnością włączamy się w takie inicjatywy i jak najbardziej popieramy różnego rodzaju wydarzenia charytatywne mające na celu pomoc drugiemu człowiekowi, dlatego postanowiliśmy przekazać informację o Run 4 a Smile również Wam – drodzy miłośnicy gór. Nowy Sącz leży w sercu Beskidów, dlatego podczas wędrówki górskimi szlakami może będziecie mieć okazję, aby na chwilę zejść z trasy i podjechać do Miasteczka Galicyjskiego i uczestniczyć w imprezie.

Celem jest ułożenie 100 metrów dobra – czyli zebranie 4.400 zł i podarowanie dzieciom w trudnej sytuacji finansowej szczęśliwych wspomnień z wakacji, ukazanie Nowego Sącza jako miasta międzynarodowego, krzewienie idei pomocy osobom potrzebującym i postaw społecznych temu sprzyjających wśród mieszkańców i rezydentów Nowego Sącza, promowanie atrakcji turystyczno – kulturalnych Nowego Sącza czy propagowanie aktywnego, zdrowego i bezpiecznego sposobu spędzania czasu wolnego wśród dzieci i dorosłych.

„Bieg po uśmiech” odbędzie się 31 maja we wcześniej wspomnianym Miasteczku Galicyjskim już od godziny 9:00. To idealny czas, żeby zabrać rodzinę i ruszyć do biegu dla dzieciaków. Udział w biegu kosztuje 10 złotych, jednak w tej wpisowej opłacie znajdzie się woda mineralna, słodki upominek i udział w innych atrakcjach. Będą również puchary za pierwsze miejsce, medale dla wszystkich dzieci oraz nagrody dla osób, które jako pierwsze zarejestrują się on-line już teraz – > REJESTRACJA. Najważniejszą jednak nagrodą będzie uśmiech dzieci, które będą mogły wyjechać na letni wypoczynek.

W programie przewidziano oprócz samego biegu kurs tańca Latunga; Zawody Nordic Walking; Global Village; Występ zespołu regionalnego Lachy i zespołu rockowego Poison.

Trasy:

Dla dzieci przewidziano krótsze trasy po wałach sąsiadującego z miasteczkiem stadionu LKS Jedność:

  • Dla uczniów klas 1-3 i młodszych – bieg ok 300 m;
  • Dla uczniów klas 4-6 – bieg ok. 600 m;
  • Dla uczniów gimnazjum – 1200 m

Dla dorosłych zaplanowano dłuższą i bardzo urokliwą trasą (ok. 4 km), po ścieżkach sądeckiego Skansenu (można ją też pokonać marszem).

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tym wydarzeniu charytatywnym. Dla wszystkich ludzi o wielkim sercu znajdzie się miejsce na starcie biegu o uśmiech. Im będzie nas więcej tym lepiej – dajmy dzieciom szanse na długo wyczekiwane i upragnione wakacje. Ułóżmy razem Kilometry Dobra. Więcej przeczytacie na oficjalnej stronie Run 4 a Smile.

Tak było podczas pierwszej edycji, w 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *