Skąd Wy macie tyle wolnego czasu na górskie wycieczki? Czy Wy nie pracujecie? ODPOWIADAMY

aa

Pytanie „skąd Wy macie tyle wolnego czasu na górskie wycieczki” było chyba najczęstszym pytanie jakie otrzymywaliśmy w 2015 i 2016 roku od naszych czytelników. Jedni stwierdzali, że mamy bogatych rodziców, że mamy wszystko za darmo, że nie musimy pracować, że każdy normalny człowiek chodzi w tygodniu do pracy, że też by chciał nic nie robić tylko chodzić po górach. Dzisiaj rozwiewamy chyba największą tajemnicę Angeliki i Mateusza z mynaszlaku.pl czyli nas. 🙂 Jesteście ciekawi? 

Otóż ku zdziwieniu wszystkich – pracujemy. 🙂 tak, tak. Patrząc na nasze wycieczki faktycznie większość nich odbywa się w środku tygodnia, zaś w weekendy są one sporadyczne i zazwyczaj w niedzielę. Pracujemy przede wszystkim w weekendy. Co robimy? Zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem uroczystości ślubnych i imprez okolicznościowych. Ja prowadzę działalność gospodarczą, a Angelika pracuje w branży handlowej, czyli zgodnie ze swoim wykształceniem – technik handlowiec. Moja praca opiera się przede wszystkim na największej aktywności w sobotę, gdy z wielką przyjemnością towarzyszę Parze Młodej. Następnie w tygodniu mamy sesje ślubne lub portretowe i spędzamy prawie całe dnie i noce na przygotowaniu gotowego materiału dla naszych klientów zwłaszcza w sezonie. Prowadzimy drugą stronę internetową pod adresem: fotovideogrzegorzek.pl. Na blogu www.mynaszlaku.pl nie zarabiamy, prowadzimy go dla własnej przyjemności. Już chyba wszystko wiecie. 🙂 Jakbyście byli zainteresowani współpracą to zapraszamy: fotovideogrzegorzek@gmail.com

Arleta&Artur_37

Arleta&Artur_805

Arleta&Artur_807

1

AgataPawel_33

AgataPawel_150

AngelinaAdrian_213

AngelinaAdrian_737

DSC_028

DSC_090

DSC_099

DSC_0143-2

DSC_232-5

DSC_0514

DSC_0793

DSC_0812

DSC_0935

DSC_1886

DSC_2190

DSC_2195

MonikaDawid_7

MonikaTomasz_27

MonikaTomasz_35

MonikaTomasz_192

MonikaTomasz_333

MonikaTomasz_356

MonikaTomasz_702

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na Facebooku, InstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)