Świąteczna akcja Tatromaniaków. Kup nasze zdjęcie za symboliczną kwotę i wesprzyj remont Domu Dziecka w Łodzi

Świąteczna akcja ludzi gór. Kup nasze zdjęcie za symboliczną kwotę i wesprzyj remont Domu Dziecka w Łodzi

Niedawno serwis górski Tatromaniak, ogłosił akcję świątecznej pomocy dla podopiecznych Domu Dziecka dla Dzieci Chorych, prowadzonego przez Fundację „Dom w Łodzi”. Planowany jest tam gruntowny remont, dlatego wszystkie zebrane środki zostaną przekazane właśnie na ten cel. Chcieliśmy jakoś włączyć się w całą akcję i przekazaliśmy górskie zdjęcia, które będzie można zakupić za symboliczną kwotę – 25 złotych. Dla jednych jest to wiele, dla innych nie. Tutaj przede wszystkim liczy się dobro dzieciaków, także mamy nadzieję, że nasze zdjęcie już niedługo zawiśnie na Waszych ścianach lub pojawi się na pulpicie Waszego komputera. 

Razem z Tatromaniakami postanowiliśmy pomóc podopiecznym Domu Dziecka dla Dzieci Chorych, prowadzonego przez Fundację „Dom w Łodzi”. Pomaga ona dzieciom, którym los odebrał nie tylko zdrowie, ale i miłość osób najbliższych. Celem Fundacji jest stworzenie im domu, w którym zaznają bliskości i miłości, a także otrzymają szansę na szczęśliwe i zdrowe życie. Więcej o misji Fundacji przeczytacie TUTAJ. Niestety, ze względu na niepełnosprawność dzieci w budynku Domu Dziecka niezbędne jest przeprowadzenie gruntownego remontu.

„Nasze maluchy są niepełnosprawne, cierpią na różne schorzenia, mają kłopoty z samodzielnym funkcjonowaniem. Dlatego robimy remont?. Żeby żyło im się łatwiej i wygodniej. Ale niestety, brakuje nam pieniędzy. Najtrudniejszym i najdroższym wyzwaniem jest wyposażenie łazienek i kuchni przystosowanych do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Brzmi to bardzo przyziemnie i mało ciekawie, ale dla naszej sześcioletniej Julki, która porusza się na wózku ma ogromne znaczenie! Nareszcie wjedzie do łazienki, umyje się i przejrzy w lusterku – SAMA. Nasze dzieci chcą być samodzielne, chcą pomagać w codziennych czynnościach – czują się wtedy małymi bohaterami, mają powody do dumy, a także – w taki sposób uczą się odpowiedzialności. Mając wszystkie udogodnienia – będą mogły w pełni uczestniczyć w domowym życiu. A to ogromnie ważne. Dlatego bardzo prosimy o Wasze wsparcie. Pomagając nam w remoncie, pomagacie naszym dzieciom.” – tłumaczy Marta Libiszowska z Fundacji.

Podopieczni Fundacji
Podopieczni Fundacji
Golce też pomagają :)
Golce też pomagają 🙂

Więcej zdjęć dzieci – podopiecznych Fundacji znajdziecie TUTAJ

Szacowany koszt remontu pomieszczeń:

20 000 zł

Zbieramy na:

* Wyposażenie łazienek dla niepełnosprawnych m.in.: armatura, baterie, specjalistyczne uchwyty, uchylne lustra, wannę, kabinę prysznicową, oświetlenie.

* Wyposażenie kuchni: zlew, bateria, sprzęt AGD, szafki, uchwyty, oświetlenie.

* Inne niezbędne prace remontowe w ośrodku.

Wpłaty zbierane są na konto Fundacji „Dom w Łodzi”:

KRS 0000263103

Konto: PKO BP SA VI Oddział w Łodzi

62 1020 3408 0000 4302 0171 6018

WSPOMÓŻ CHORE DZIECI -> ZDOBĄDŹ ZDJĘCIE TATR W PEŁNEJ ROZDZIELCZOŚCI!

Oczywiście warto pomagać bezinteresownie, ale dobra motywacja nie jest zła :). Każda osoba, która wesprze dzieciaki kwotą przynajmniej 25 złotych, otrzyma wybrane zdjęcie Tatr w formie pliku w pełnej rozdzielczości, do użytku na własne potrzeby (np. wydruk na ścianę, tło pulpitu).

Jak je zdobyć?. Po prostu dokonaj na konto Fundacji wpłaty o wysokości minimum 25 złotych, a następnie napisz maila na adres redakcja@tatromaniak.pl w treści podając nazwę zdjęcia. Poniżej znajdują się tylko nasze trzy tatrzańskie zdjęcia. TUTAJ znajdziecie więcej przepięknych zdjęć profesjonalnych fotografów. Nie ważne czyje zdjęcie wybierzecie, ważne, że przyczynicie się do uśmiechu który już niedługo może pojawić się na twarzach dzieciaków.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Tatromaniak.pl

Dolina Pięciu Stawów - www.mynaszlaku.pl
Dolina Pięciu Stawów – www.mynaszlaku.pl
Kasprowy Wierch - www.mynaszlaku.pl
Kasprowy Wierch – www.mynaszlaku.pl
Morskie Oko - www.mynaszlaku.pl
Morskie Oko – www.mynaszlaku.pl

Pamiętajcie, że KAŻDA kwota przybliża nas do osiągnięcia celu. To żaden wstyd przelać 5 złotych, a na pewno mniejszy niż świadomie wydać je na głupoty :). Liczymy na Was, a pewnie jeszcze bardziej liczą dzieciaki.

DO DZIEŁA!

wesprzyj_akcje_tatromaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *