W sukni i garniturze na górskim szlaku, czyli druga sesja ślubna w Tatrach

Drugi dzień w Tatrach również wykorzystaliśmy na zrobieniu sobie sesji ślubnej. Tym razem wybraliśmy się w kierunku Czerwonych Wierchów na trasę Dolina Kościeliska – Ciemniak. Rozpoczęliśmy tak jak zawsze, czyli Dolina Kościeliska jeszcze smacznie spała. Wszystko było jeszcze pozamykane, a parking pusty.

Po 7 jesteśmy na miejscu. Maszerujemy spokojną dolinką zielonym szlakiem. Przy węźle szlaków i moście odbijamy na kolor czerwony i czarny. Po chwili znowu skręcamy. Tym razem w prawo przez mostek nad potokiem. Czarny szlak idzie przed siebie na Przysłop Miętusi. My zaczynamy się wspinać ostro pod górę. Idziemy cały czas przez las. Widoki też się zdarzają, chociaż przez drzewa są ograniczone. Na pierwszej polanie widokowej możemy oglądać Beskidy i niższe szczyty Tatr. Na drugiej polanie, tutaj gdzie robimy sesję świetnie wygląda Giewont i zbocza Kondrackiej Kopy. Znajdujemy się przy Skale Piec. Wspinamy się jeszcze jakieś 300 metrów do góry i tam zostajemy. Przygotowujemy się do zdjęć. Po drodze mija nas kilka osób robiąc nam fotki. Zobaczcie zdjęcia jakie udało nam się zrobić podczas drugiego dnia. Schodziliśmy tak samo po 2 godzinach. W Dolinie Kościeliskiej byliśmy małą atrakcją. Wyglądało to tak jakby nigdy nie widzieli Pary Młodej w górach. 😉

W międzyczasie robiliśmy również zdjęcia górskim krajobrazom, dlatego poniżej kilka ich znajdziecie, a także dane trasy, którą szliśmy.

Kiry  Cudakowa Polana  Skała Piec  Cudakowa Polana  Kiry

Długość: 9 kilometrów
Czas wycieczki: 7g:15m:33s
Suma podejść: 625  m
Suma zejść: 625 m
Trasa w GPS: kliknij

Spotkaliśmy również turystów z Podkarpacia, którzy mieli swój ślub 7 stycznia, czyli tydzień przed nami i teraz przebywają w Tatrach na podróży poślubnej i jeszcze długo w nich zostaną, a my tylko na kilka dni.

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na Facebooku, InstagramieTwitterzeGoogle+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

5 komentarzy

  1. śliczne zdjęcia!! 🙂 czyli jednak ubieraliście się w górach 🙂 na Kasprowy też weszliście pieszo? czy za sesje w górach trzeba jednak płacić? gdzie to się zgłasza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *