Wakacyjny konkurs z mynaszlaku.pl – wyniki

Wakacyjny konkurs z mynaszlaku.pl - wyniki

„A przed oczami szlak na samotnym drzewie, z tyłu góry, na Ziemi Kłodzkiej widoki jak marzenie.” Tak w skrócie można opisać zdjęcie, które zdobyło nagrodę główną w naszym wakacyjnym konkursie organizowanym na fanpage facebook.com/mynaszlaku. Druga nagroda przydzielana przez fanów powędrowała do autora przedstawiającego nam… No właśnie, zobaczcie sami. 🙂

Konkurs trwał od 1 lipca do 31 sierpnia, a nawet jeden dzień dłużej, bo mieliśmy ważny wyjazd i musieliśmy o 24 godziny przedłużyć głosowanie, żeby spokojnie móc policzyć polubienia od fanów. Do konkursu przesłaliście nam prawie 500 fantastycznych zdjęć i wybór był naprawdę ciężki, dlatego dopiero teraz ogłaszamy wyniki. Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Nagroda główna

Gaida.M
Martyna Gaida – „Ziemia Kłodzka”

Nagroda fanów

"Daj buzi" - B.Chmielarz
Błażej Chmielarz – „Daj buzi”

Zwycięzcy otrzymają voucher na 3-dniowy pobyt dla 2 osób w magicznym zakątku Beskidu Wyspowego, w Hubertówce pod Jaworzem -> www.hubertowkapodjaworzem.pl. Dodatkowo jeśli nagrodzeni będą mieli ochotę to możemy się z nimi spotkać na jakimś wschodzie słońca, bo przecież kilka minut dalej jest wieża widokowa, z której widać bardzo wiele. Krajobrazy z niej możecie zobaczyć na naszym blogu -> www.mynaszlaku.pl/beskid-wyspowy-jaworz-29-06-2016-galeria/.

Do zobaczenia na szlaku!