Wsparcie bloga

Cześć! Jak wiecie jesteśmy Angelika, Maja i Mateusz Grzegorzek. Podróżujemy po polskich górach odkrywając nowe miejsce, ale i dokładniej poznając te już dobrze znane. Wszystkie nasze przejścia zapisujemy na stronach bloga www.MyNaSzlaku.pl, którego prowadzimy w celach hobbistycznych od 8 lat. Stworzyliśmy go po to, żeby mieć pamiątkę, gdy już nie będziemy w stanie chodzić po szlakach, by zachęcić Cię do aktywnego spędzania wolnego czasu i by był on wirtualnym przewodnikiem dla Ciebie podczas planowania nowych i kolejnych wycieczek. Staramy się robić to najlepiej jak umiemy umieszczając na blogu teksty i zdjęcia w wysokiej jakości. 

Udostępniamy treści w pełnej formie i niczego nie blokujemy. Mowa tutaj o każdym wpisie z wycieczek, ale także o przewodniku po Małym Szlaku Beskidzkim, którego stworzyliśmy na przełomie kilku miesięcy i publicznie udostępniliśmy go dla każdego z osobna. Odkrywamy nowe miejsca i jak też się o nich gdzieś dowiesz to jest duża szansa, że potrzebne informacje znajdziesz gdzieś na naszym blogu. 🙂 Dostajemy bardzo wiele pytań od osób proszących o poradę odnośnie trasy, szlaku, zaplanowaniu pobytu, noclegów i rzeczy, które związane są z górami i podróżowaniem. Codziennie mamy po kilka wiadomości czy to na skrzynce mailowej czy na Facebooku i Instagramie. Staramy się na większość odpowiadać, chociaż wiemy, że czasem jest z tym problem, bo nie zawsze jest czas, żeby się tym zająć. 

Ciągłe rozwijanie strony wymaga sporo pracy i czasu, ale robimy to, żeby stworzyć blog górski, na którym będzie można znaleźć informacje górskie i podróżnicze potrzebne „na już”. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego podróżniczego szaleństwa. Można to zrobić na wiele sposobów. Jeśli uważasz, że poradzimy sobie bez Twoich złotówek to będzie nam przyjemnie jak napiszesz jakieś miłe słowo. 🙂 Jest to bardzo motywujące i zachęca do dalszej pracy. 

Żeby nie wypuścić Cię z pustymi rękami za wsparcie proponujemy kilka nagród. 🙂

Wsparcie dobrowolne – popierasz to co robimy i korzystasz z naszych tekstów planując swoje podróże. A może wybierzemy się razem w góry? 🙂

Wsparcie 20 złotych – otrzymasz wybrane przez nas górskie zdjęcie na e-mail w wysokiej rozdzielczości, które będzie można wydrukować, komuś podarować lub powiesić na ścianie. 

Wsparcie 50 złotych – otrzymasz wybrane przez nas górskie zdjęcie na e-mail, mały prezent i pocztówkę z podróży. 

Wsparcie 100 złotych – otrzymasz wybrane przez nas górskie zdjęcie na e-mail, pocztówkę, mały prezent z podróży i możesz zaproponować temat na kolejny wpis na bloga oraz pytać o górskie sprawy, bo będziesz mieć pierwszeństwo na otrzymanie odpowiedzi.  

Wsparcie 200 złotych – otrzymasz wybrane przez siebie zdjęcie w pełnej rozdzielczości, które będzie można wydrukować, komuś podarować lub powiesić na ścianie. 

Wsparcie 500+ – jak możemy Ci się odwdzięczyć? 🙂

Bloga pomagasz rozwijać wpłacając złotówki na konto:

Imię i nazwisko: Mateusz Grzegorzek
Numer konta: 68 1320 1537 3533 8040 3000 0001
Tytuł przelewu: wsparcie bloga

Dziękujemy!