Zamknięty Wąwóz Kamieńczyka w Karkonoszach

Od dzisiaj, 12 grudnia 2018 zostaje zamknięty Wąwóz Kamieńczyka z powodu kontynuacji prac związanych z usuwaniem zagrożeń na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. 

Wąwóz Kamieńczyka tłumnie odwiedzany w sezonie teraz zostaje zamknięty na aż 6 – 7 dni. Na tym terenie będą wykonywane prace związane z usunięciem bloków skalnych, a także zostanie wymieniony fragment siatek zabezpieczających. Skały te mogłyby zagrażać zwiedzającym i przeprowadzenie tych prac jest niezbędne. Te informacje możemy znaleźć na stronie Karkonoskiego Parku Narodowego. 

Widziałeś naszą wizytę w tym miejscu? 

Wodospad Kamieńczyka | ile kosztuje bilet wstępu, godziny otwarcia, dojście i gdzie zaparkować?

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuInstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl oraz wsparcia naszej pracy. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Może Ci się spodobać:

W Karkonoszach zamknięto dwa szlaki – sprawdź!
Wyświetleń 178
Jak można przeczytać na stronie Karkonoskiego Parku Narodowego w aktualnych komunikatach od 11.12.2018 zostają zamknięte dwa szlaki. Wybierając się w to pasmo sprawdź czy Ciebie to będzie dotyczyć. ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *