Ziarnko Gorczycy z naszym udziałem – Już dziś możesz oddać na nas swój głos

Ziarnko Gorczycy z naszym udziałem - Już dziś możesz oddać na nas swój głos

Jak informowaliśmy w ostatnim czasie, zostaliśmy nominowani w Plebiscycie Ziarnko Gorczycy za swoją działalność na rzecz osób potrzebujących w 2015 roku. Jest to dla nas duże zaskoczenie, bo przecież nie angażujemy się często w jakieś akcje. W tym mijającym roku zorganizowaliśmy imprezę charytatywną „Górskie spotkanie na szlaku” na rzecz Pani Kingi Grucy z Berestu, wędrowaliśmy charytatywnie w I Rajdzie Głównym Szlakiem Beskidu Sądeckiego dla Olivii Głębockiej, włączyliśmy się w Szlachetną Paczkę, zaangażowaliśmy się w remont Domu Dziecka w Łodzi oddając na licytację swoje górskie zdjęcia czy wspieraliśmy finansowo naszego przyjaciela Sebastiana, podopiecznego Fundacji Słoneczko. W ostatnich dniach ruszyło głosowanie w tym plebiscycie i można już dziś oddać na nas swój głos. Zobaczcie jak to zrobić. 

KROK 1. Wchodzimy TUTAJ i rejestrujemy się na portalu Sacz.in, jeśli nie mamy na tym portalu konta. Pokaże nam się poniższe okienko.

Krok 1
KROK 1

KROK 2. Przechodzimy na swoją pocztę i potwierdzamy rejestrację na portalu, klikając na link podany we wiadomości.

KROK 3. Zostajemy przeniesieni z powrotem na stronę portalu i widzimy takie coś.

KROK 3
KROK 3

KROK 4. Logujemy się do portalu podając dane wykorzystane w rejestracji.

Krok 5
KROK 4

KROK 5. Wchodzimy w ten LINK. Pokaże nam się lista osób startujących w plebiscycie. Wybieramy albo Angelika Kantor albo Mateusz Grzegorzek i dajemy głosuj.

KROK 4
KROK 5

I to tyle :). Zajmie Ci to jakieś 3 minuty, a nas przybliży do zdobycia zaszczytnej statuetki. Głosować można codziennie oddając tylko jeden głos. Serdecznie dziękujemy za poświęcenie chwili czasu i zagłosowanie.

Z górskimi pozdrowieniami !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *