Beskid Sądecki: Wschód słońca na Jaworzynie Krynickiej

Brak czasu, brak czasu, brak czasu… wrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Nie ma nic gorszego, gdy w górach dzieją się takie cuda jak podczas ostatniego poranka w Beskidzie Sądeckim na Jaworzynie Krynickiej. 20 sierpnia było tak jak nawet sobie nie wyobrażaliśmy. Jak nigdy Jaworzyna była cicha i spokojna, bo nie było tam jeszcze nikogo, a dotarliśmy tam po godzinie 5. Naszym celem było spędzenie wyśmienitego poranka tylko i wyłączenie we dwoje 🙂 Tak romantycznie. I oczywiście tak było z przepięknymi widokami. Wędrowaliśmy szlakiem od dolnej stacji kolejki gondolowej, cały czas pod górę. Zajęło nam to około 60 minut. 

Dziękujemy za przeczytanie. 🙂 Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych stron na Facebooku, TwitterzeGoogle+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Do zobaczenia na szlaku!

4 komentarze

 1. Na zdjęciu z Buszowem i Magurą Stebnicką widać Bieszczady. Da się spokojnie wyróżnić Wołosań, a przy zabawie z krzywą kontrastu wyjdzie reszta, tzn. Połonina Wetlińska (circa 120 km).

  Pozdrawiam!

 2. Kiedy się wchodzi przed świtem na górę, mózg jeszcze nie zdąży się dobrze zorientować co robimy, to mnie nogi bolą 😉
  Ostatnio witaliśmy słońce w Alpach, rozpoczynając marsz o godzinie 4. Było wyjątkowo i oczywiście pusto na szlaku. Dopiero jak schodziliśmy, zaczęliśmy mijać całkiem sporo ludzi.

 3. Jako Kryniczanin muszę bardzo pochwalić tą relację ze zdjęciami, są piękne, a sama Jaworzyna ma swój urok i to o każdej porze roku. Bardzo dobrze ją znam, jak i wszystkie szlaki wokół Krynicy.

  W razie pytań proszę pisać!
  Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *