Beskid Wyspowy i gmina Iwkowa: Zachód słońca pod Kopcem

W tym wpisie mamy dla Was krótką relację z dzisiejszego kolorowego zachodu słońca w gminie Iwkowa na obrzeżach Beskidu Wyspowego, już prawie, prawie na Pogórzu Wiśnickim. To był taki niespodziewany koniec dnia, bo nie myśleliśmy, żeby w ogóle wyjeżdżać z domu.

Jechać, nie jechać, jechać, nie jechać. Tak było gdzieś o godzinie 15:30. Patrząc przez okno widać było chmury i przebijające się przez nie słońce. Jak nie pojedziemy to będziemy żałować, a jak pojedziemy i nic nie zobaczymy to będzie szkoda, że pojechało się na darmo. Zjedliśmy obiad i w drogę. Kilka kilometrów i byliśmy na miejscu. Znajdowaliśmy się w gminie Iwkowa, a właściwie na skraju gminy Iwkowa i Laskowa, między Beskidem Wyspowym i Pogórzem Wiśnickim. Prawie wszystkie źródła wskazywały, że jesteśmy właśnie między beskidzkimi wyspami, a nie pogórzańskimi pagórkami. Są to ostatnie metry miejscowości Dobrociesz. Zobaczcie jak to było dzisiaj około 2 godziny temu.

Widok na Pasmo Łososińskie
Droga od strony Dobrociesza
Widok na Beskid Wyspowy
Kamionna w Beskidzie Wyspowym
Jeszcze raz Pasmo Łososińskie
Gwiazdka 🙂
Tutaj też 🙂
Zachód słońca i kolory…

Bardzo dziękujemy za przeczytanie tego wpisu. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych stron na Facebooku, Twitterze i Google+ i do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie, polecajcie znajomym i już w niedługim czasie odwiedźcie to miejsce.

Do zobaczenia na szlaku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *