Beskid Wyspowy: Piękny poranek pod Jaworzem

18 grudnia wybraliśmy się w Beskid Wyspowy, żeby spędzić poranek na wieży widokowej pod Jaworzem w Paśmie Łososińskim. U nas w domu za oknem nie było nic widać, tylko mgła, jednak wiedzieliśmy, że tam u góry może być ciekawie, zwłaszcza, że prognozy na sobotę były bardzo optymistyczne. Jak się okazało na miejscu, słońce pojawiło się tylko na kilka chwil i na dobrą godzinę po planowanym wschodzie. Przebiło się jakoś przez gęste chmury. Za to wybornie prezentowały się Tatry, a nawet Pogórze Ciężkowickie z Liwoczem i krzyżem na szczycie. 

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych stron na FacebookuTwitterzeGoogle+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Jeden komentarz

  1. Widoki niesamowite! Jest coś magicznego w górach, a Wasze zdjęcia są naprawdę bajeczne! Ja ciągle nie mogę się odważyć, żeby wybrać się w góry zimą, ale kto wie, może w przyszłym roku w końcu się przemogę 🙂 Oczywiście raczej pod koniec roku. Póki co pozostaje mi podziwiać zimowe widoki na zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *