Blog podróżniczy MyNaSzlaku – Napisaliśmy 1000 podróżniczych wpisów w ciągu 7 lat blogowania

Właśnie blog podróżniczy MyNaSzlaku, czyli nasze pierwsze dziecko skończyło 7 lat. 🙂 W ciągu tego czasu na blogu pojawiło się 1000 wpisów napisanych przez nas o podróżach. Głównie pisaliśmy o górach, przedstawialiśmy opisy szlaków, zdjęcia z naszych wyjazdów. Teraz poszerzamy horyzonty i zwiedzamy wszystko co jest ciekawe. Były także różne poradniki. Między innymi: jak oszczędzać w podróży, jak podróżować z dzieckiem czy jak zaplanować dzień na górskim szlaku. Napisaliśmy także przewodnik o Małym Szlaku Beskidzkim. Liczymy, że kolejne lata będą jeszcze lepsze, a dni w podróży coraz więcej.  

Blog podróżniczy MyNaSzlaku

Kilka dni temu zadaliśmy Wam pytanie na naszych social media: jakim jednym słowem lub jednym zdaniem określiłbyś/określiłabyś naszego bloga? A może coś Ci się na blogu podoba? Dlaczego na niego wchodzisz?  Nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego odzewu. Dziękujemy i bardzo nam miło. 🙂 Chyba nie zasłużyliśmy. 🙂 Na początku blog podróżniczy pisaliśmy dla siebie. Teraz robimy to przede wszystkim dla tych co go czytają i zachęcamy do częstego wyruszania na szlak. Oto Wasze miłe słowa skierowane pod naszym adresem. 

blog podróżniczy

– Mnie przyciąga Wasz uśmiech i pogoda ducha. Jesteście bardzo pozytywnymi ludźmi. Znalazłam tu już kilka pomysłów na wyprawy. Fascynuje mnie też Wasza wytrwałość w podróżowaniu i to jak pięknie uczycie córkę aktywnego zwiedzania. 

– Podziwiam Was za wytrwałość w realizacji Waszego zamiłowania. Wpisy zawsze czytam z otwartą paszczą. Domyślam się, że zarówno w ciąży, jak i z malutką nie jest lekko. Mimo to cały czas podróżujecie i dzielicie się doświadczeniami. W realu nie mogę wybrać się w te miejsca, więc raczycie mnie opisami oraz zdjęciami.

– Macie piękne zdjęcia, opisujecie ciekawe miejsca – te mniej i bardziej uczęszczane, opisujecie dokładnie jak się kierować. Dzięki temu, że potraficie łączyć tą pasję z pracą i bywacie częściej w górach niż my, to wpisami rozweselacie nam dzień i sprawiacie uśmiech na twarzy. Niby się nie znamy, a dzięki blogowi wydajecie się tacy znajomi i w jakiś sposób bliscy (przynajmniej ja mam takie wrażenie). Kto wie, może gdzieś tam kiedyś spotkam Was na szlaku. aaa.. I ostatnia rzecz – pokazujecie, że się da podróżować z dzieckiem, że nie ma się czego bać. Wspólna pasja daje radość i zbliża.

– Gdy planuję jakąś trasę pierwsze co, to odwiedzam Wasz blog i z dużym prawdopodobieństwem odnajduję wskazówki „co, jak i gdzie” może mnie napotkać. Jesteście takim „chodzącym” poradnikiem.

– Odkrywacie miejsca ciekawe i bliskie. Niekoniecznie trzeba wyjeżdżać za granicę.

– Pasja, podróże, przygoda. Zastanawiam się jak znajdujecie tyle czasu na podróżowanie. Uwielbiam wszelką aktywność ruchową, niestety w związku z pracą zawodową nie mogę spełnić wszystkich planów. Chyba rzucę to wszystko i pojadę w Bieszczady.

– Super info. Wspaniała inspiracja. Wskazówki. Jak gdzieś planuję się wybrać, to patrzę jaki Wy mieliście pomysł, sugestie, uwagi. Często Was pytam o coś i zawsze odpowiadacie. Pokazujecie miejsca bardziej i mniej znane. Zarażacie pasją. A teraz, gdy dołączyła do Was Maja pokazujecie, że małe dziecko nie jest w podróżach przeszkodą. Tak trzymać. 

– Inspiracja i motywacja. Właśnie spodziewamy się maluszka. Lubimy podróże i zastanawiamy się, jak to będzie, ale Wasz blog daje nam nadzieję, że można pogodzić jedno z drugim i pojawienie się dziecka nie musi oznaczać zamknięcia się w domu.

– Pokazujecie, że życie można przeżyć tak jak się wymarzyło, że nawet w ciąży, czy z małym dzieckiem można śmiało chodzić po górach. Podziwiam Was za odwagę w „zdobywaniu” gór, szlaków, mało znanych miejsc. Dzięki Wam wiem że można żyć inaczej.

– Uczycie chodzenia, ciekawości świata i zachęcacie do zwiedzania miejsc, które odkrywacie. Odrywacie ludzi od komputerów, wyciągacie z domu, aby dla zdrowia fizycznego i psychicznego użyli nóg oraz oczu, by zachwycili się tym,co piękne, co ciekawe – przeżyli przygodę.

– Jesteście dla mnie wzorem na to jak wspaniale można spędzić czas z rodziną bez nosa w telefonie. Gdybym miała możliwość wybrać jak chciałabym spędzić życie to właśnie tak jak Wy!

– Ja bardzo lubię Waszego bloga. Często inspiruje się Waszymi wycieczkami. Jeśli mogę coś zasugerować. Byłoby super gdybyście mogli opisywać miejsce parkingowe. Czasem z tym największy problem. Niektóre wpisy maja taki opis ale nie wszystkie.

– Nim Was poznaliśmy z Dominikiem, byliśmy górołazami jak z koziej „D” trąba. Każdy Wasz wpis rozbudza ciekawość i (tu powiem za siebie) uwielbiam Was czytać, tak o. Po prostu!

– Bardzo lubię sposób, w jaki opisujecie wyprawy. Dzięki Waszemu blogowi dowiedziałam się o wielu ciekawych miejscach, które są w Polsce, a wcześniej o nich nie miałam pojęcia.

– Uwielbiam Was i wszystkie rady i sugestie są prawdziwe i bardzo pomocne. Czytam chętnie i korzystam. Pozdrawiam. Tak trzymać kochani. Uwielbiam Wasze uśmiechy.

– Szczęściarze (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). 

– Góry – najważniejszy członek rodziny. Wasze podróże inspirują. Obserwując Wasze podróże czuję jakbym była w tych miejscach.

– Fajnie opisujecie swoje wyprawy. Bardzo dużo informacji podajecie o miejscu, gdzie startujecie i gdzie kończycie wyprawę. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na szlaku.

– Poznałam Waszego bloga szukając w zeszłym roku szlaków w Beskidzie Sądeckim. Zainspirowaliście mnie i tak zostało.

– Cenię Wasz blog, opisy wielu ciekawych miejsc, są dla mnie cenną wskazówką. Podziwiam Małego podróżnika.

– Ciekawość świata jest najlepszym przepisem na radość w życiu.

– Uwielbiam Was i dziękuję za każdą pomoc w trafieniu na szlak. Dzięki wam wraz z naszym 5-miesięcznym synkiem zaczęłam odkrywać Beskid Wyspowy.

– Śledzę Wasze spacery. Czy to w słońce czy to w deszcz. Panna ma chyba półtora roku. Zapał, opisy szlaków. Fajnie się z Wami spaceruje.

– Bo jesteście bardzo ciepli i niesamowicie ludzcy. Naturalni i tacy swojscy. Bardzo lubię czytać Wasze wpisy . Przenoszą mnie do Was na szlak. Super. Gratuluję. I dzieciątko takie kochane.

– Lubię Was. Wasze pozytywne nastawienie, proste wskazówki, to że czytacie komentarze, że podróżujecie po Polsce i nasuwacie mi kolejne pomysły na podróże te małe i duże. 

– Wspaniale inspiracje dla innych, swoją pasją pokazujecie, że warto zwiedzać, można dużo z bloga się dowiedzieć i poznać ciekawe miejsca w Polsce!

– Podróże po Polsce to jest to co kochamy. Dzięki Wam trafiamy tam gdzie sami byśmy nie pojechali.

– Śliczna Rodzinka. Obserwując Wasz blog, można zobaczyć wiele ciekawych, pięknych miejsc, dla mnie np. nie odkrytych. jesteście wspaniali. Podziwiam i życzę, wielu pięknych odkryć i udanych wypraw.  

– Udowadniacie, że z życia można czerpać całymi garściami i pokazujecie jak piękna jest nasza polska ziemia, jak bardzo człowiek się rozwija poznając, dotykając i czując. 

– Pokazujecie wiele ciekawych miejsc. Jestem pełna podziwu jak dajecie radę z maluszkiem. Całusek dla maluszka.

– Zaglądam, bo kocham góry. Bo chodzę z synem po górach. Bo jesteście mega pozytywni.

– Pasja, inspiracja i ogromna radość życia. Jesteście cudowni.

– Wasz blog jest najlepszym informatorem turystycznym.

– Jesteście naturalni i inspirujący,

– Jednym słowem? – uśmiech,

– Pasjonaci wędrówek jak nic,

– Fascynacja podróżą, 

– Inspiracja to zdecydowanie najlepsze określenie,

– Radosne wędrowanie, 

– Inspiracja,

– Motywacja, 

– Radosny i pozytywny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *