Co u nas, co robimy i gdzie aktualnie jesteśmy?

Od kilku dni jesteśmy w ponad 3-tygodniowej podróży po wschodniej Polsce. Wybraliśmy się w objazdówkę na początku marca, zaczynając od Sandomierza, którego mieliśmy po drodze. Skończyć planujemy w Rzeszowie pod koniec miesiąca. 

W Sandomierzu spędziliśmy 2 dni, potem przejechaliśmy przez Krzyżtopór do Kazimierza Dolnego, gdzie byliśmy niecałe 2 dni. Mieliśmy szczęście, bo zostaliśmy zaproszeni na nocne zwiedzanie miasteczka, które było połączone z przejazdem eko-busikami do Wąwozu Korzeniowy Dół i przejścia z pochodniami. Po tych atrakcjach odwiedziliśmy Janowiec, Nałęczów i 2 dni byliśmy w Lublinie. Wczoraj postanowiliśmy ruszyć w północną stronę i aktualnie znajdujemy się w Narwiańskim Parku Narodowym. Dalej planujemy zobaczyć Wigierski Park Narodowy i Biebrzański Park Narodowy. A co później to zobaczymy. Aktualności można śledzić na naszym profilu Facebookowym.    

Aktualności na Facebooku 

3 komentarze

  1. Czy wybierając się w taką podróż dokładnie planujecie gdzie pojedziecie, co chcecie zobaczyć, gdzie zanocować czy też trochę spontanicznie z dnia na dzień patrzycie na mapę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *