Dołącz do nas i zostań Świętym Mikołajem dla dzieci z Sursum Corda

Hej! Właśnie Ty masz okazję zostać Świętym Mikołajem dla dzieci ze Stowarzyszenia Sursum Corda z Nowego Sącza. Wystarczy odrobina chęci i ogromne serce. Razem ze stowarzyszeniem zapraszamy Cię do magicznego świata, gdzie radość wybucha w sercu dziecka i każdego Mikołaja. Przekonaj się sam. Są dzieci, które bardzo potrzebują spełnionych marzeń i wiary w Mikołaja. Ta wiara dodaje im sił w walce z chorobą i niepełnosprawnością. My w to wchodzimy. A Ty?

W akcji „Zostań Świętym Mikołajem” bierzemy udział po raz drugi. Nas to wiele nie kosztuje, a możemy u dzieciaków wywołać uśmiech na twarzy. Co musisz zrobić, żeby zostać dyplomowanym Mikołajem? Przeczytaj wybrany list jednego z podopiecznych stowarzyszenia Sursum Corda i spraw dziecku wymarzony prezent. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie stowarzyszenia klikając w HO, HO, HO !!! Pamiętaj, warto pomagać. 🙂

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuInstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl oraz wsparcia naszej pracy. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *