W naszym plecaku

Drewniane i spersonalizowane zegarki Old Oak

Niedawno nawiązaliśmy współpracę z polską firmą Old Oak z Krakowa, słynąca z produkcji drewnianych zegarów na rękę. Bardzo rzadko nosimy zegarki, będąc w górach czy w domu. Ubieramy je głównie do pracy. Tym razem trafiliśmy na tak zaprojektowane, że będą pasować do naszego stylu podróżowania oraz do drewnianych bransoletek, które mamy ze sobą wszędzie.  

Old Oak – firma z Krakowa produkująca drewniane zegarki

Przyznam, że do tej pory nie znaliśmy takiej firmy jak Old Oak. Głównie z takiego powodu, że kupiliśmy sobie kiedyś 2 identyczne zegarki elektroniczne w Internecie i już więcej nie szukaliśmy. Dostaliśmy wiadomość od Pana Michała z propozycją współpracy i weszliśmy na stronę internetową sklepu, żeby zobaczyć jakie zegarki firma oferuje. Chwilę potem przeczytaliśmy o nich opinie, żeby wiedzieć, czy warto jest zaczynać wspólne działanie. Okazało się, że tak. Kilkadziesiąt opinii innych użytkowników i same pozytywne.

Old Oak z Krakowa to polska firma

Inspiracją do tworzenia zegarków było samotne drzewo rosnące pośród polskich łąk i polan. Czemu Old Oak? W tłumaczeniu na nasz język ojczysty to „Stary Dąb”. Od niego wszystko się zaczęło. Setki godzin projektowania i testowania sprawiły, że na rynek trafiły zegarki tworzone z najwyższą starannością, które my od niedawna mamy przyjemność użytkować. 

Damskie i męskie drewniane zegarki firmy Old Oak, stworzone są z tropikalnych i europejskich gatunków drewna oraz kamienia naturalnego. Stanowią połączenie pasji i szacunku do natury z precyzyjną pracą ludzkich rąk. Co dla nas bardzo ważne, zegarki produkowane są przez polską firmę. 

Szeroki wybór drewnianych zegarków

Przeglądając listę zegarków, których na obecną chwilę jest powyżej 20, urzekły nas 2. Angelika wybrała sobie drewniany zegarek Crystal Wolf, który jak można przeczytać na stronie; powstał z myślą o kobietach ceniących sobie drewniany minimalizm, styl oraz elegancje, której dopełnieniem są kryształki Swarovskiego, zatopione w dębowym drewnie. Popielaty pasek ze skóry naturalnej z wytłoczonym logiem idealnie komponuje się z całością rękodzieła.

Ja natomiast wybrałem Vintage Robin składający się z orzechowej, koperty wykonanej z egzotycznego drewna Orzech Amerykański. Drewniana tarcza powstała również z orzecha amerykańskiego. Klasy dodaje wysokiej jakości brązowy pasek ze skóry naturalnej.

Personalizowane zegarki drewniane 

Każdy zegarek można spersonalizować, czyli umieścić dowolną treść na jego odwrocie. Jest to fajna propozycja na ciekawy prezent dla najbliższej osoby. My umieściliśmy sobie cytaty podróżnicze. Całość przychodzi bezpiecznie zapakowana w eleganckim, drewnianym pudełku. Nosiliśmy zegarki przez ostatnie kilkanaście dni i do tej pory jesteśmy zadowoleni. 

Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

1 komentarz

  • T-style

    Fajnie się czyta tego bloga. Ciekawa i rzetelna recenzja. Zegarki drewniane na pewno są na topie. Trend miał być chwilowy a pozostał już kilka lat.

Skomentuj post

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.