W naszym plecaku

Cześć! Jestem fotografem ślubnym. Opowiem Twoją historię okiem aparatu

Cześć!

Jesteśmy Angelika i Mateusz Grzegorzek i tworzymy od kilku lat markę AMGrzegorzek. Ja zajmuję się fotografią ślubną, natomiast Mateusz filmowaniem. Tutaj, gdzie teraz jesteś to nasz blog podróżniczy, ponieważ jesteśmy zakochani w górach i podróżach. Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty ślubnej i weselnej. Działamy na terenie całej Polski, wykonując zlecenia głównie w Małopolsce. Jednak pracujemy również na dalszych wyjazdach. Pracujemy na rynku fotografów i kamerzystów ślubnych między innymi w Nowym Sączu, Krakowie, Zakopanem, Warszawie, Tarnowie, Rzeszowie, Częstochowie, Siedlcach, Płocku, Gdańsku czy Poznaniu. Nasza siedziba znajduje się w gminie Iwkowa w powiecie brzeskim.

Zdjęcia ślubne to nie tylko pamiątka z tego wyjątkowego dnia, to także kapsuła czasu, która ma przenieść oglądających w przeszłość i pozwolić im na nowo przeżywać te cudowne emocje. Bo o emocje właśnie w tym wszystkim chodzi! Radość, wzruszenie, miłość – każda z tych emocji jest na wagę złota i najważniejsze to uchwycić to w obiektywie jak najrealniej.

Pasja, to dobry początek u fotografa ślubnego | Fotografia ślubna Nowy Sącz

Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Nowego Sącza, to musisz wiedzieć, że bardzo skrupulatnie przygotowuję się do wykonywania swoich zadań oraz pracy, która jest także moim hobby. Bez pasji nie mogłabym z takim zaangażowaniem brać na barki odpowiedzialności za uwiecznienie tej cudownej ceremonii, najważniejszego dnia w życiu dwojga zakochanych osób. Dokumentowanie ślubu oraz wesela to jedne z ulubionych sesji zdjęciowych, które wykonuję.

Sprawia mi ogromną radość patrzenie na szczęście i miłość wyzierającą z dwojga osób, które decydują się złączyć na całe życie. Staram się więc uchwycić wszystkie momenty, które mogą w przyszłości wywołać uśmiech na twarzach innych. Uwiecznić ten dzień to prawdziwe wyzwanie, któremu zawsze z determinacją chcę podołać, nieustannie szukając metod na jeszcze lepsze i wierniejsze przekazanie magii chwili, która z ulotnej staje się utrwaloną już na zawsze.

Fotograf Ślubny Kraków

Profesjonalizm i dobra komunikacja na linii fotograf ślubny – Para Młoda

Podejmując się zlecenia, biorę odpowiedzialność za wykonanie zadania w takim wymiarze, w jakim widzi to Para Młoda. To oni są tego dnia najważniejszymi osobami, dlatego to Wy drodzy narzeczeni wskazujecie kierunek, w którym ja jako fotograf mogę podążać, aby zaspokoić Wasze wymagania. Każda Para Młoda zazwyczaj ma wizję swojego ślubu i biorąc pod uwagę Wasze spojrzenie na ten dzień, to co chcecie uchwycić i za parę lat widzieć na zdjęciach, planuję swoje kadry.

Wybieram tylko te ujęcia, które Wam spodobają się i są wykonane w 100% z zamysłem oddania Waszej wizji tego cudownego dnia. Profesjonalizm cenię przede wszystkim. Lubię wiedzieć wcześniej jakiego typu zdjęcia lubi dana osoba, aby w wyobraźni przygotować się na te ewentualności. Dlatego słowem kluczowym dla mnie jest również KOMUNIKACJA. Warto zacząć od rozmowy na temat tego dnia, wyglądu ślubu, sali, ilości osób, dekoracji, tego, jakie zdjęcia chce Para Młoda mieć później w swoim albumie.

Postaram się, aby wszyscy goście czuli się na tyle swobodnie, aby być gotowym na zdjęcia zarówno pozowane jak i te naturalne, kiedy wszyscy łącznie z parą młodą są już zrelaksowani. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby na przyjęciu weselnym wyłapywać momenty warte uwiecznienia – jednak robię to w jak najbardziej niezauważalny i dyskretny sposób. Zadowolenie klienta sprawia mi ogromną satysfakcję i daje siłę napędową do podejmowania się nowych wyzwań!

Fotograf Ślubny Kraków

Szeroki wachlarz możliwości – fotograf Nowy Sącz

Jeśli cenisz sobie nade wszystko zdjęcia pokazujące wzruszenie i wagę tego dnia – takie otrzymasz. Chcesz, aby w Twoim albumie pojawiły się kadry zabawne, uwieczniające radość i uśmiech Twoją i Twoich gości – nie ma sprawy! Wspólnie wypracujemy scenariusz, który Ci się spodoba. Pod tym względem jestem elastyczna i staram się kreować styl przemawiający do Ciebie najlepiej – szczery, romantyczny, surowo dziennikarski czy tradycyjny. Wszystko zależy od Twojego gustu. Upodobania zleceniodawcy plus kreatywność i umiejętność słuchania przez fotografa ślubnego daje doskonały efekt, który z pewnością Cię zachwyci.

Jeśli natomiast jeszcze nie masz pomysłu na ten dzień i styl Twoich zdjęć, ciągle szukasz… Gwarantuję Ci, że z pewnością wypracujemy wspólnie odpowiadającą Ci wersję. Stawiam na doświadczenie w tej branży oraz wzajemne zrozumienie obu stron. Wychodzę z założenia, że nie ma takiej sytuacji, w której nie można wypracować kompromisu, dlatego jeśli szukasz fotografa na swój ślub z Nowego Sącza, Krakowa czy Tarnowa, to czekam na wiadomość.

Fotograf Ślubny Kraków

Naturalne zdjęcia ślubne Kraków

Zawsze staram się, aby moje ujęcia nie były zlepkiem przypadkowych fotografii zrobionych w niewiadomym celu. Dążę do tego, aby zrealizowane zadanie zachwyciło Was nie tylko stylem, formatem, ale też tym, że jest odpowiednio zrealizowane jako całokształt. Zdjęcia weselne mają tworzyć prawdziwy fotoreportaż emanujący ciepłem i miłością, taki od którego nie można oderwać wzroku. Moją misją jest to, aby zdjęcia do Ciebie ‚przemówiły’, opowiadając szczerą i nieprzypadkową historię.

Fotograf Ślubny Kraków

Profesjonalny fotograf ślubny z Nowego Sącza i Krakowa

Jeśli szukasz profesjonalisty do wykonania sesji plenerowej w Nowym Sączu, Krakowie czy innym mieście w Polsce, także postaram się spełnić stawiane oczekiwania. Zawsze liczę się z wizją klientów, ale wysuwam też swoje propozycje, wierząc, że wspólnie zaplanujemy sesję z Twoich snów. Jeśli masz na tę sesję wymarzone miejsce, nie ma powodu, aby upierać się przy innej lokalizacji.

Sesje plenerowe zawsze działają na mnie ekscytującą i wyzwalają we mnie swego rodzaju łowcę, którego trofeum to jak najlepsze kadry z odpowiednim tłem i oświetleniem. Wszystko powinno ze sobą współgrać. Jestem tu przede wszystkim po to, aby wykonać zdjęcia, z których będziecie zadowoleni i które wywołają uśmiech na Waszej twarzy.

Dzień ślubu jest wyjątkowym wydarzeniem i jedynym w swoim rodzaju, a to oznacza, że należy uwiecznić go z wyczuciem i dokładnością. Jako specjalista jestem w stanie dostosować się do wymogów, które stawia przed fotografem ta doniosła ceremonia.

Fotograf Ślubny Kraków

Kreatywność i inspiracje – druga strona fotografa ślubnego | Fotograf Nowy Sącz

Wahającym się mogę podsunąć liczne propozycje oraz przedstawić wachlarz różnych zdjęć i ujęć z poprzednich zleceń, do których przejrzenia gorąco zachęcam. Być może uda się czymś Cię zainspirować! Poświęć czas na przeglądanie wszelkiego rodzaju zdjęć, które kochasz, od ujęć dekoracyjnych po zdjęcia grupowe.

Kiedy będziesz mieć dobrą kolekcję inspirujących zdjęć, spróbuj zawęzić to, co Cię do nich przyciąga, i przeanalizuj, co wydaje się najbardziej autentyczne dla Ciebie i Twojego partnera. Pamiętaj również, że niekoniecznie musisz wybierać jeden styl, ponieważ jest możliwość wykonania wspaniałych zdjęć przez połączenie bardzo wielu stylów, np. portretów i zdjęć w stylu dokumentalnym, mieszankę czarno-białych i kolorowych zdjęć itp.

Szukasz fotografa na swój ślub? Spojrzyj na moje zdjęcia ślubne – Nowy Sącz, Kraków

Dbam, aby moi klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie dlatego z chęcią odpowiadam na wszelkie pytania oraz wątpliwości dotyczące zarówno strony technicznej jak i artystycznej zlecenia. Działam głównie, jako fotograf ślubny na terenie Małopolski, w Nowym Sączu, Krakowie, Tarnowie czy Zakopanem. Jednak również zdarzają się wyjazdy w różne części Polski. Szukasz fotografa na swoje wesele? Już dłużej nie musisz.

Zapraszam do kontaktu – będziecie mogli cieszyć się magicznymi zdjęciami, a dzięki temu w przyszłości będziecie mieli możliwość rozkoszowania się wspomnieniami z jedynego takiego wydarzenia w Twoim życiu! Zostawiam swój numer telefonu – 728 555 845, ale zapraszam Cię również na stronę AMGrzegorzek z moim portfolio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *