Galeria

Nasze galerie zdjęć w latach 2011-2019
 

9 komentarzy

  1. Zazdrościmy wolnego czasu na podróże. Zdradźcie przepis na tyle wolnych dni na podróże, będąc jeszcze fotografem ślubnym? Szacun. Sami uwielbiamy podróżować i deptać góry. Niestety pomimo tego, że jesteśmy mega zorganizowani, brakuje nam czasu na ciągłe wypady. Również zajmujemy się fotografią ślubną i wiemy ile czasu zajmuje obrobienie materiału i przygotowanie do oddania, na dzień dobry weekendy odpadają 😀 nie mówiąc o codziennym życiu i załatwieniu przyziemnych spraw. Tym bardziej zazdrościmy i czekamy na przepis na wolne dni na wypady.

  2. Urodziłem się pod Koskową. Za moich dziecięcych czasów na szczycie Koskowej
    stała poniemiecka kilkunastometrowa drewniana wieża obserwacyjna. Właziliśmy
    na nią po drabinach. Co tu mówić . Pięknie tam jest i zimą i w lecie. !!!!!

  3. W zeszłym tygodniu szedłem na Świnicę przez Zawrat od strony Hali Gąsiennicowej. Trasa wyglądała tak : Kuźnice – Boczań – Skupniów Upłaz – Przełęcz między Kopami – Hala Gąsiennicowa – Czarny Staw Gąsiennicowy – Zawrat – Świnica – Świnicka Przełęcz – Liliowe – Murowaniec – Hala Gąsiennicowa – Przełęcz między Kopami – Dolina Jaworzynka – Kuźnice. W planie było przejście przez Kasprowy do Kopy Kondrackiej i potem w stronę Hali Kondratowej, ale niestety gęste chmury ograniczały widoki. Generalnie bardzo fajna trasa. Polecam i pozdrawiam.

    1. My mieliśmy tak samo w środę jak szliśmy na Starorobociański Wierch. Chcieliśmy jeszcze dojść na Bystrą, ale takie chmury, że nie było sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *