Jastrzębia Góra i zachód słońca nad Morzem Bałtyckim

#objazdówka po Polsce – dzień VI | 26.08.2018 | Wreszcie! 🙂 Na koniec dnia, po odwiedzeniu depresji w Raczkach Elbląskich i Zamku w Malborku, w końcu jesteśmy w Jastrzębiej Górze. Podjeżdżamy do kwatery i meldujemy się. Jemy coś na szybko i delikatnie ogarniamy. Jest dość późna godzina, a chcemy zobaczyć jeszcze zachód nad morzem, więc zabieramy Maję do chusty i wychodzimy z pokoju. Na plażę mamy 800 metrów. Kierujemy się na północ i docieramy do pamiątek, czyli jest dobrze. Jest tutaj wiele osób. Jedni już idą do domu, inni jeszcze idą tam, gdzie my. Przechodzimy przez lasek i dochodzimy powoli do schodów.

Morze Bałtyckie powoli się nam okazuje, coraz bardziej i bardziej. Jesteśmy przy wejściu na plażę numer 23. Schodzimy po schodkach i będąc na plaży nie możemy jej ogarnąć wzrokiem. Jest pięknie. Jesteśmy tutaj pierwszy raz razem w trójkę. Ja nie byłam tutaj dwanaście lat, a Mati chyba jeszcze dłużej. Wiemy, że będziemy przyjeżdżać tutaj częściej. Widok jest piorunujący, zwłaszcza, że zachód słońca w tym dniu jest przepiękny. Ogarnia nas takie ciepło. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tutaj dotarliśmy i jesteśmy. Oczywiście ja ściągam buty i witam się z piaskiem oraz wodą gołymi stópkami. Słychać ptaki i szum fal, a także wypoczywające osoby. Spędzamy tutaj godzinę czasu. Chcemy zostać tutaj jak najdłużej, ale musimy odpocząć i nabrać sił. Wieczorem szukamy nowych szlaków i ciekawych miejsc do odwiedzenia na kolejne dni.

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuInstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl oraz wsparcia naszej pracy. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *