Spotkania górskie,  Wielkopolskie

Jedziemy na Getaway Outdoor Festival do Poznania

Od 17 do 19 maja 2019, będziemy w Poznaniu na Getaway Outdoor Festival. Są to trzy dni pełne prelekcji niesamowitych gości, pokazów nagradzanych filmów outdoorowych, warsztatów tematycznych i licznych aktywności. To spotkanie ludzi, dla których życie jest przygodą. Wydarzenie dla miłośników weekendowych wypadów za miasto, podróżników, amatorów sportów ekstremalnych, a przede wszystkim dla tych, którzy kochają życie. Dla tych, którzy czują, że w biurach i mieszkaniach zaczyna im być za ciasno.

Getaway Outdoor Festival

Na festiwalowej scenie wystąpią, m.in: Martyna Wojciechowska, Mateusz Waligóra, Piotr Hercog, Beata Choma czy Kamila Kielar. Czekają na Was także pokazy zagranicznych i polskich outdoorowych produkcji. Poza tym warsztaty, praktyczne oraz teoretyczne, z fotografii, medycyny, wspinaczki, taternictwa jaskiniowego czy spadochroniarstwa.

Niezapomniane chwile. Będziecie mogli przeżyć biorąc udział w spływie kajakowym albo spędzając noc na WartaCamp – wyjątkowym polu namiotowym w sercu miasta. Festiwal to idealny czas i miejsce na spróbowanie czegoś, na co do tej pory nie mieliście odwagi lub z czym się po prostu nie spotkaliście. Getaway Festival ma być impulsem, który popchnie Was w góry, do lasu, nad rzekę. Ma być początkiem Waszej podróży! 

Jeszcze dokładnie nie wiem kiedy przyjedziemy do Poznania. Być może trochę wcześniej, albo później dłużej zostaniemy, bo jeszcze nigdy w nim nie byliśmy. Będzie okazja, żeby trochę pozwiedzać i przygotować nowe materiały na bloga.

Czekamy na Twoje podpowiedzi, co warto zobaczyć w Poznaniu. Jeśli planujesz też tam być, to daj znać. Będzie okazja porozmawiać, zrobić sobie wspólne zdjęcie i posłuchać naszej prelekcji o podróżach z dzieckiem. Więcej informacji na stronie festiwalu. W przyszłym tygodniu na naszej Facebookowej stronie, będzie można wygrać w konkursie darmowe wejściówki na to wydarzenie.

Dzięki nim będzie można wejść na wszystkie prelekcje, projekcie filmów, spotkania z gośćmi, testy sprzętów, warsztaty teoretyczne – outdoorowe, ekologiczne, bikepackingowe, fotografii podróżniczej, spadochronowe i warsztaty praktyczne – warsztaty praktyczne – bieganie na orientację, jogę, trening biegowy. Warto uważnie śledzić MyNaSzlaku na portalach społecznościowych. 

Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

Skomentuj wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *