Spotkania górskie,  Wielkopolskie

Jedziemy na Getaway Outdoor Festival do Poznania

Od 17 do 19 maja 2019, będziemy w Poznaniu na Getaway Outdoor Festival. Są to trzy dni pełne prelekcji niesamowitych gości, pokazów nagradzanych filmów outdoorowych, warsztatów tematycznych i licznych aktywności. To spotkanie ludzi, dla których życie jest przygodą. Wydarzenie dla miłośników weekendowych wypadów za miasto, podróżników, amatorów sportów ekstremalnych, a przede wszystkim dla tych, którzy kochają życie. Dla tych, którzy czują, że w biurach i mieszkaniach zaczyna im być za ciasno.

Getaway Outdoor Festival

Na festiwalowej scenie wystąpią, m.in: Martyna Wojciechowska, Mateusz Waligóra, Piotr Hercog, Beata Choma czy Kamila Kielar. Czekają na Was także pokazy zagranicznych i polskich outdoorowych produkcji. Poza tym warsztaty, praktyczne oraz teoretyczne, z fotografii, medycyny, wspinaczki, taternictwa jaskiniowego czy spadochroniarstwa.

Niezapomniane chwile. Będziecie mogli przeżyć biorąc udział w spływie kajakowym albo spędzając noc na WartaCamp – wyjątkowym polu namiotowym w sercu miasta. Festiwal to idealny czas i miejsce na spróbowanie czegoś, na co do tej pory nie mieliście odwagi lub z czym się po prostu nie spotkaliście. Getaway Festival ma być impulsem, który popchnie Was w góry, do lasu, nad rzekę. Ma być początkiem Waszej podróży! 

Jeszcze dokładnie nie wiem kiedy przyjedziemy do Poznania. Być może trochę wcześniej, albo później dłużej zostaniemy, bo jeszcze nigdy w nim nie byliśmy. Będzie okazja, żeby trochę pozwiedzać i przygotować nowe materiały na bloga.

Czekamy na Twoje podpowiedzi, co warto zobaczyć w Poznaniu. Jeśli planujesz też tam być, to daj znać. Będzie okazja porozmawiać, zrobić sobie wspólne zdjęcie i posłuchać naszej prelekcji o podróżach z dzieckiem. Więcej informacji na stronie festiwalu. W przyszłym tygodniu na naszej Facebookowej stronie, będzie można wygrać w konkursie darmowe wejściówki na to wydarzenie.

Dzięki nim będzie można wejść na wszystkie prelekcje, projekcie filmów, spotkania z gośćmi, testy sprzętów, warsztaty teoretyczne – outdoorowe, ekologiczne, bikepackingowe, fotografii podróżniczej, spadochronowe i warsztaty praktyczne – warsztaty praktyczne – bieganie na orientację, jogę, trening biegowy. Warto uważnie śledzić MyNaSzlaku na portalach społecznościowych. 

Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

Skomentuj post

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.