Kobylnica i Berdychów po raz kolejny

Kobylnica i Berdychów po raz kolejny

Tak bardzo spodobało nam się w czerwcu na Kobylnicy i Berdychowie, że postanowiliśmy to powtórzyć i po miesiącu wrócić w to piękne miejsce na Pogórzu Rożnowskim. Jak się okazało, wzniesienie mierzące nieco ponad 500 m n.p.m. po raz kolejny zachwyciło, a słońce nadało mu kolorowych barw, takich które możemy oglądać wyłącznie w bajkowym świecie.

Na pewno widzieliście już naszą ostatnią wizytę tutaj, a jeśli nie to zachęcam, żeby to zrobić. Niby to samo miejsce, ale jednak sporo się zmieniło – > Kobylnica i Berdychów w czerwcu. Zboże podrosło, trawa zrobiła się jakby większa, nawet słońce już nie wychodziło tu gdzie ostatnio. Nie mieliśmy już takich mgieł jak kiedyś, widoków na Tatry i nie czekaliśmy tam od godziny 1:00. Jeśli będziecie korzystać z mapy Compassu to z łatwością znajdziecie to miejsce, bo w wydaniu z 2012 roku jest tam zaznaczona czarna droga i punkt widokowy. Wjeżdża się tam koło kapliczki przed przystankiem. Musimy ostro podjechać pod górę – asfaltem, a dopiero chwilę pod koniec kamieniami.

Kobylnica w Miłkowej
Wszystko takie jakby inne
Nawet Beskid Niski widać 🙂
🙂
OoO
Ostatni widok z Kobylnicy

Później przejechaliśmy na pobliski Berdychów, a pięknych widoków ciąg dalszy.

Droga do raju
🙂
Kolory

Na końcu jedziemy jeszcze na Dąbrowską Górę. To są takie trzy miejsca w pobliżu siebie, które koniecznie trzeba odwiedzić o poranku, bo wtedy mamy najpiękniejsze widoki.

Tak ma ktoś przed domem… Z widokiem na góry
Jezioro Rożnowskie
Dojazd na Dąbrowską Górę
🙂

Do zobaczenia na szlaku !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *