W naszym plecaku

Kontakt i współpraca – napisz do nas i działajmy razem

Działasz w turystyce? Planujesz rozpoczęcie współpracy z blogiem podróżniczym? Szukasz ludzi, którzy w profesjonalny i skuteczny sposób wypromują Cię w Internecie? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas. Jeśli jeszcze nas nie znasz, to przeczytaj kilka słów tutaj.

Działamy w blogosferze już od ponad 8 lat. Zawodowo zajmujemy się fotografią, filmowaniem i marketingiem prowadząc własne firmy. Współpracując z nami, masz gwarancję, że wszystkie materiały będą na najwyższym poziomie. Napisz: kontakt@mynaszlaku.pl

Bloger współpraca firma

Statystyki naszego bloga i social media

Na blogu mamy ponad 840 wpisów – ponad 820 to nasze wycieczki po Polsce, kilka tekstów z wycieczek z Czech i Słowacji, a reszta to poradniki dla podróżujących. Jesteśmy jednym z największych blogów podróżniczych po Polsce. W 2020 roku napisaliśmy na bloga 261 wpisów, w tym 253 o naszych podróżach po Polsce.

 • W 2020 roku odwiedziło nas 1 934 227 osób i zanotowaliśmy 4 248 794 odsłony,
 • W lipcu 2021 naszą stronę przeglądało 479 707 użytkowników – 869 085 odsłony,
 • Od 1 stycznia do 31 lipca 2021 roku odwiedziło nas 2 021 378 użytkowników – 4 222 486 odsłon,
 • Na Facebooku obserwuje nas ponad 32 000 osób, a na Instagramie ponad 12000. Na Facebooku mamy także aktywną grupę liczącą ponad 10 000 użytkowników,
 • Jesteśmy też na YouTube z 1,68 tys. subskrypcji.

Zajęliśmy 2 miejsce w największym Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych w 2020 roku, stworzonym przez CroLove. Zobacz więcej tutaj.

Statystyki blog podróże

Działajmy wspólnie – czy coś Cię interesuje?

 1. Wypromujemy: miasta, regiony, ciekawe miejsca i obiekty turystyczne,
 2. Stworzymy relację fotograficzno-filmową z wyjazdu,
 3. Przetestujemy sprzęt i zrobimy recenzje,
 4. Odwiedzimy Twój hotel i przygotujemy z tej wizyty materiał na bloga,
 5. Wykonamy wysokiej jakości zdjęcia i film Twojego produktu lub usługi,
 6. Zaplanujemy za Ciebie podróż dzień po dniu.

Jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na Twoją wiadomość: kontakt@mynaszlaku.pl

Współpraca

Dotychczasowe współprace

Pisali i mówili o nas: Radio Eska, RDN Nowy Sącz, Polskie Radio, Gość Niedzielny, Szlak Orlich Gniazd, Gazeta Krakowska, Onet.pl.

Współpracowaliśmy między innymi z: Wydawnictwo Sygnatura, Biuro podróży Rainbow, Związek Gmin Jurajskich, Stowarzyszenie na Śliwkowym Szlaku, sklep górski e-Moko, Hotel Polanica Resort & SPA, Addnature – sklep outdoor online, Sun & Snow, drewniane zegarki Old Oak.


W 2019 roku miałem przyjemność wzięcia udziału w programie Telewizji Polskiej Pytanie na śniadanie. Temat – bezpieczeństwo w górach.

Pytanie na śniadanie

O podróżowaniu z dzieckiem w Gazecie Krakowskiej 

Wystąpienia i prelekcje

Uwielbiamy opowiadać o swojej podróżniczej pasji, inspirować ludzi do działania, pokazywać zdjęcia i filmy oraz opowiadać różne historie, dlatego występujemy na różnych festiwalach, spotkaniach podróżniczych, w szkołach czy uczelniach. Podczas spotkań odpowiadamy na pytania publiczności, a także angażujemy widownię poprzez mini konkursy z nagrodami. 

Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

1 komentarz

Skomentuj wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *