W naszym plecaku

Kontakt i współpraca – napisz do nas i działajmy razem

Działasz w turystyce? Planujesz rozpoczęcie współpracy z blogiem podróżniczym? Szukasz ludzi, którzy w profesjonalny i skuteczny sposób wypromują Cię w Internecie? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas. Jeśli jeszcze nas nie znasz, to przeczytaj kilka słów tutaj.

Działamy w blogosferze już od ponad 8 lat. Zawodowo zajmujemy się fotografią, filmowaniem i marketingiem prowadząc własne firmy. Współpracując z nami, masz gwarancję, że wszystkie materiały będą na najwyższym poziomie. Napisz: kontakt@mynaszlaku.pl

blog podróżniczy MyNaSzlaku.pl istnieje od 2012 roku

Bloger współpraca firma

Statystyki naszego bloga i social media

Na blogu mamy ponad 900 wpisów – ponad 870 to nasze wycieczki po Polsce, kilka tekstów z wycieczek z Czech i Słowacji, a reszta to poradniki dla podróżujących. Jesteśmy jednym z największych blogów podróżniczych po Polsce. W 2020 roku napisaliśmy na bloga 261 wpisów, w tym 253 o naszych podróżach po Polsce.

 • W 2020 roku odwiedziło nas 1 934 227 osób i zanotowaliśmy 4 248 794 odsłony,
 • W lipcu 2021 naszą stronę przeglądało 479 707 użytkowników – 869 085 odsłon,
 • Na Facebooku obserwuje nas ponad 33 000 osób, a na Instagramie ponad 12600. Na Facebooku mamy także aktywną grupę liczącą ponad 10 000 użytkowników,
 • Jesteśmy też na YouTube z 1,73 tys. subskrypcji.

Od 1 stycznia do 13 grudnia 2021 roku odwiedziło nas 3 028 500 użytkowników – 6 248 127 odsłon.

Działajmy wspólnie – czy coś Cię interesuje?

 1. Wypromujemy: miasta, regiony, ciekawe miejsca i obiekty turystyczne,
 2. Stworzymy relację fotograficzno-filmową z wyjazdu,
 3. Przetestujemy sprzęt i zrobimy recenzje,
 4. Odwiedzimy Twój hotel i przygotujemy z tej wizyty materiał na bloga,
 5. Wykonamy wysokiej jakości zdjęcia i film Twojego produktu lub usługi,
 6. Zaplanujemy za Ciebie podróż dzień po dniu.

Jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na Twoją wiadomość: kontakt@mynaszlaku.pl

Współpraca

Do tej pory zaufali nam – współpracowaliśmy z:

Współpraca Blog

Angelika, Maja i Mateusz odwiedzili Wieliczkę we wrześniu 2021 roku, żeby przygotować wpis o naszej Kopalni Soli. Od pierwszego kontaktu współpraca odbywała się w bardzo miłej atmosferze. Angelika i Mateusz są bardzo sympatyczni, otwarci a przy tym profesjonalni i terminowi. Wpis został przygotowany bardzo rzetelnie – za to czytelnicy bloga najbardziej ich cenią. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o pięknych zdjęciach. Nic dziwnego – są przecież profesjonalnymi fotografami. Polecamy współpracę z autorami bloga MyNaSzlaku!

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Zajęliśmy 2 miejsce w największym Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych w 2020 roku, stworzonym przez CroLove. Zobacz więcej tutaj.

Zajęliśmy 3 miejsce

w IV Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Reprezentowaliśmy w nich województwo świętokrzyskie.

W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Człowiek Roku i Firma Roku”, jako ambasador gminy Iwkowa, za promocję regionu, w którym mieszkamy.


Pisali i mówili o MyNaSzlaku

 • Opowieść o atrakcjach turystycznych w Pieninach w Radiowej Czwórce – audycja,
 • Jak bezpiecznie zdobywać górskie szczyty z dzieckiem na polskieradio.pl – artykuł,
 • O wędrówkach po szlakach długodystansowych na stronie sadeczanin.info – artykuł,
 • O naszym występie w 4. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego – artykuł,
 • O naszym występie w mistrzostwach mówiło i pisało Radio eM – artykuł,
 • Wyniki 4. Turystycznych Mistrzostw Blogerów – artykuł.

W 2019 roku miałem przyjemność wzięcia udziału w programie Telewizji Polskiej Pytanie na śniadanie. Temat – bezpieczeństwo w górach.

Pytanie na śniadanie

O podróżowaniu z dzieckiem w Gazecie Krakowskiej 

Wystąpienia i prelekcje

Uwielbiamy opowiadać o swojej podróżniczej pasji, inspirować ludzi do działania, pokazywać zdjęcia i filmy oraz opowiadać różne historie, dlatego występujemy na różnych festiwalach, spotkaniach podróżniczych, w szkołach czy uczelniach. Podczas spotkań odpowiadamy na pytania publiczności, a także angażujemy widownię poprzez mini konkursy z nagrodami. 

Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *