W naszym plecaku

Kontakt i współpraca – napisz do nas i działajmy razem

Działasz w turystyce? Planujesz rozpoczęcie współpracy z blogiem podróżniczym? Szukasz ludzi, którzy w profesjonalny i skuteczny sposób wypromują Cię w Internecie? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas. Jeśli jeszcze nas nie znasz, to przeczytaj kilka słów tutaj.

Działamy w blogosferze już od ponad 8 lat. Zawodowo zajmujemy się fotografią, filmowaniem i marketingiem prowadząc własne firmy. Współpracując z nami, masz gwarancję, że wszystkie materiały będą na najwyższym poziomie. Napisz: kontakt@mynaszlaku.pl

Bloger współpraca firma

Statystyki naszego bloga i social media

Na blogu mamy ponad 750 wpisów – ponad 700 to nasze wycieczki po Polsce, kilka tekstów z wycieczek z Czech i Słowacji, a reszta to poradniki dla podróżujących. Jesteśmy jednym z największych blogów podróżniczych po Polsce. W 2020 roku napisaliśmy na bloga 261 wpisów, w tym 253 o naszych podróżach po Polsce.

  • W 2020 roku odwiedziło nas 1 934 227 osób i zanotowaliśmy 4 248 794 odsłony,
  • W styczniu 2021 naszą stronę przeglądało 250 306 użytkowników – 501 643 odsłony,
  • Na Facebooku obserwuje nas ponad 30 000 osób, a na Instagramie ponad 8500. Na Facebooku mamy także aktywną grupę liczącą ponad 10 000 użytkowników,
  • Jesteśmy też na YouTube z 1,52 tys. subskrypcji.

Zajęliśmy 2 miejsce w największym Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych w 2020 roku, stworzonym przez CroLove. Zobacz więcej tutaj.

Statystyki blog podróże

Działajmy wspólnie – czy coś Cię interesuje?

  1. Wypromujemy: miasta, regiony, ciekawe miejsca i obiekty turystyczne,
  2. Stworzymy relację fotograficzno-filmową z wyjazdu,
  3. Przetestujemy sprzęt i zrobimy recenzje,
  4. Odwiedzimy Twój hotel i przygotujemy z tej wizyty materiał na bloga,
  5. Wykonamy wysokiej jakości zdjęcia i film Twojego produktu lub usługi,
  6. Zaplanujemy za Ciebie podróż dzień po dniu.

Jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na Twoją wiadomość: kontakt@mynaszlaku.pl

Współpraca

Dotychczasowe współprace

Pisali i mówili o nas: Radio Eska, RDN Nowy Sącz, Polskie Radio, Gość Niedzielny, Szlak Orlich Gniazd, Gazeta Krakowska, Onet.pl.

Współpracowaliśmy między innymi z: Wydawnictwo Sygnatura, Biuro podróży Rainbow, Związek Gmin Jurajskich, Stowarzyszenie na Śliwkowym Szlaku, sklep górski e-Moko, Hotel Polanica Resort & SPA, Addnature – sklep outdoor online, Sun & Snow, drewniane zegarki Old Oak.


W 2019 roku miałem przyjemność wzięcia udziału w programie Telewizji Polskiej Pytanie na śniadanie. Temat – bezpieczeństwo w górach.

Pytanie na śniadanie

O podróżowaniu z dzieckiem w Gazecie Krakowskiej 

Wystąpienia i prelekcje

Uwielbiamy opowiadać o swojej podróżniczej pasji, inspirować ludzi do działania, pokazywać zdjęcia i filmy oraz opowiadać różne historie, dlatego występujemy na różnych festiwalach, spotkaniach podróżniczych, w szkołach czy uczelniach. Podczas spotkań odpowiadamy na pytania publiczności, a także angażujemy widownię poprzez mini konkursy z nagrodami. 

Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

Skomentuj wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *