Kontakt

Chętnie angażujemy się w różne górskie i podróżnicze projekty. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakieś podróżnicze pytanie, to napisz na: mateusz@mynaszlaku.pl lub mynaszlaku@gmail.com. A może chcesz u siebie na blogu lub portalu o nas napisać? Nie ma sprawy, chętnie udostępnimy Twój wpis u siebie. Chcesz się czegoś więcej o nas dowiedzieć? Kliknij zakładkę O NAS.


Współpraca i informacje medialne o nas

W całym roku 2019 od 01.01.2019 do 31.12.2019 na naszą stronę weszło 494 683 unikalnych użytkowników, co dało 1 029 327 odsłon. A jak jest teraz?

Przez same wakacje w 2020 roku od 01.07.2020 do 31.08.2020 odwiedziło nas aż 847 254 unikalnych użytkowników, co dało 1 780 611 odsłon. Już prawie w samym sierpniu osiągnęliśmy wynik z całego poprzedniego roku.

Pisali i mówili o nas: Radio Eska, RDN Nowy Sącz, Polskie Radio, Gość Niedzielny, Szlak Orlich Gniazd, Gazeta Krakowska, Onet.pl.

Współpracowaliśmy między innymi z: Wydawnictwo Sygnatura, Biuro podróży Rainbow, Związek Gmin Jurajskich, Stowarzyszenie na Śliwkowym Szlaku, sklep górski e-Moko, Hotel Polanica Resort & SPA, Addnature – sklep outdoor online, Sun & Snow, drewniane zegarki Old Oak.


W 2019 roku miałem przyjemność wzięcia udziału w programie Telewizji Polskiej Pytanie na śniadanie. Temat – bezpieczeństwo w górach.

Pytanie na śniadanie

O naszym życiu i górach w RTK Nowy Sącz

O podróżowaniu z dzieckiem w Gazecie Krakowskiej 

Wystąpienia i prelekcje

Uwielbiamy opowiadać o swojej podróżniczej pasji, inspirować ludzi do działania, pokazywać zdjęcia i filmy oraz opowiadać różne historie, dlatego występujemy na różnych festiwalach, spotkaniach podróżniczych, w szkołach czy uczelniach. Podczas spotkań odpowiadamy na pytania publiczności, a także angażujemy widownię poprzez mini konkursy z nagrodami. 

19 komentarzy

 • Arkady

  Gratuluje.
  Świetnie zrobiony przewodnik.
  Pełny profesjonalizm, czytelnie, przejrzyście, godny polecenia dla wszystkich którzy nie maja pomysłu gdzie jechać.

 • PrzyjedzDoPiekar

  Serdecznie zapraszam do Piekar Śląskich. Z miejsc wartych odwiedzenia to:

  1. Kopiec Wyzwolenia
  2. Bazylika
  3. Góra Kalwaria
  4. Kaplica Maria Hilf
  5. Bunkry
  6. Pobliski Świerklaniec i jego park

  • Sylwia Cz

   Witam was serdecznie. Chciałam podziękować za to co robicie. Wasz blog jest naprawdę pomocny. właśnie przez to że znalazłam (przez przypadek)wasz blog robimy koronę gór polskich z moimi dziećmi. Wszystko co piszecie naprawdę jest pomocne i czyta się z przyjemnością. Także dziękuję wam za to i prosimy o więcej – zdrówka życzymy . S.

 • Agata

  Zdobyliście szlak orlich gniazd , skąd zaczynaliście ?(byłabym wdzięczna za podanie ulicy) . Chciałabym pokonać trasę rowerem , czy da się wykupić tanie noclegi po drodze?Dzięki za odp..Pozdrawiam.Agata

 • Martita

  Witajcie,
  z wielką przyjemnością czytam Wasze relacje z wypraw górskich i często zazdroszczę 🙂 Ciekawe trasy, dobrane w taki sposób by były również widoki, trasy inne niż te najczęściej oblegane, tak by mieć góry tylko dla siebie. Czy myśleliście o tym by organizować wycieczki górskie? Sądzę, że znalazła by się niemała grupa chetnych 🙂 Sama już teraz wpisałabym się na listę 🙂

  • Mateusz Grzegorzek

   Dziękujemy 🙂 Wolimy wędrować w to mniej znane górki :). A o organizacji nie myśleliśmy, ponieważ ciężko kogoś w góry wyciągnąć i mamy pecha do organizacji taki górskich wyjść 🙂

 • marcin

  Cześć.
  Śledzę Wasz portal na bieżąco. Wiele razy dzięki Waszym opisom trafiłem tam, gdzie chciałem. Często podążam Waszymi ścieżkami. Szczególnie opis tras Sudeckich jest dla mnie cenny.
  Dzięki za wszystko i do zobaczenia na trasach.
  Pozdrawiam Marcin z Nysy

 • Jarosław Sorys

  Witam,
  Bardzo ucieszył mnie Wasz wpis dotyczący wschodu słońca widziany z Bocheńca. Wieża widokowa jest ciągle w kręgu naszych priorytetów. Mieliśmy problem z zakupem działki, pierwsza planowana lokalizacja napotkała sprzeciw konserwatora zabytków. W grudniu ubiegłego roku po wielu poszukiwaniach i pertraktacjach udało się nam zakupić stosowną działkę. Więc mam nadzieję, że przy pomocy środków chociażby z PROW uda się w tej kadencji taką wieże wybudować. W tej chwili mamy inny problem, kilka metrów poniżej punktu widokowego z którego Państwo oglądaliście wschód słońca i który również chcieliśmy kiedyś “zagospodarować” jako taki taras widokowy Polska Agencja żeglugi Powietrznej zamierza wybudować 40 m wieżę radiokomunikacyjną, która zaburzyłaby moim zdaniem walory krajobrazowe tego miejsca i w żaden sposób tam nie pasowała. Musimy się zmierzyć z tym problemem, oby tylko skutecznie.
  Pozdrawiam, Jarosław Sorys – Sołtys Jadownik

 • Piotr

  Witam serdecznie. Chciałbym zapytać się czy jest możliwość dodawania zdjęć na waszej stronie i opisów czyli tak jakby zakładanie małych blogów? Nie widzę opcji rejestracji. Pozdrawiam 🙂

 • Ryszard

  jezeli masz teskonte w sercu za górami,a do nich daleko – poczuj ich piekno i przenieśmy sie w te cudowne miejsca dzieki autorom a zarazem “łazikami” ;D tej stronki

  pozdrawiam Ryszard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *