Liwocz na Pogórzu Ciężkowickim cały w chmurach

Liwocz na Pogórzu Ciężkowickim cały w chmurach

Była godzina 12:43. Patrzymy na kamerki internetowe i widoki z Liwocza na Pogórzu Ciężkowickim. Chmury kłębią się wokoło wieży widokowej. Takiego widoku na żywo nie można sobie odpuścić. Pakujemy się do samochodu i zmierzamy 60 kilometrów w stronę małego miasteczka Brzyska na Podkarpaciu. 

Po godzinie drogi dojeżdżamy na miejsce i udajemy się w kierunku wieży widokowej z nadzieją, że ujrzymy to samo co chwilę wcześniej na kamerkach. Idąc jednak po schodach wiemy, ze nic z tego nie będzie. Całe widoki zaszły niskimi chmurami i niestety nic nie zobaczyliśmy. 31 października byliśmy tutaj na wschodzie słońca i to co wtedy zobaczyliśmy na długo zapadnie nam w pamięci. Kliknijcie TUTAJ, a zobaczycie prześliczny poranek na Liwoczu. Zobaczcie teraz jak to było wczoraj. Nasza bujna wyobraźnia potrafiła nam zapewnić przepiękny spektakl z widokiem na Tatry :).

Na liwockiej wieży
Moja Gwiazda 🙂
Tutaj widać Beskid Niski
Tutaj Beskid Sądecki i Tatry
Tutaj Angelikę
Mnie
i Pasmo Brzanki
Tam idzie szlak żółty

Więcej zdjęć znajdziecie w poniższej galerii. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych stron na Facebooku, Twitterze i Google+ i do powracania na www.mynaszlaku.pl

Do zobaczenia na szlaku !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *