Majówka na Bukowcu 2016. Pokażemy jak wygląda gmina Korzenna w naszym obiektywie

Majówka na Bukowcu 2016. Pokażemy Wam jak wygląda gmina Korzenna w obiektywie

Znamy szczegółowy program Majówki na Bukowcu, czyli oficjalnej inauguracji sezonu turystycznego w gminie Korzenna i na Pogórzu. Tegoroczna impreza odbędzie się już 3 maja. Jak zwykle, Majówka na Bukowcu będzie mieć kilka akcentów. Przewidziano rodzinny przejazd rowerowy pod nazwą „Rajd nietoperza”. Już teraz można zdradzić, że wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie prelekcji poświęconych jaskiniom, podkowcowi oraz niezwykłym fotografiom z naszej gminy. Całość okrasi część typowo rozrywkowa.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy laureatów II Konkursu Piosenki Turystycznej „Szła piosenka leśną drogą”. Mocnym punktem programu będzie pokaz konnej grupy rekonstrukcyjnej. Z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy powstanie dmuchany park. A to tylko kilka z przewidzianych atrakcji. Natomiast o godz. 17.30 w kościele w Bukowcu rozpoczną się obchody 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Mszę św. w intencji Ojczyzny poprzedzi montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Korzennej.

Tatry z Jodłowej Góry

My również będziemy mieli swój akcent. Angelika mieszka na terenie gminy Korzenna, więc nie może nas tam zabraknąć. Przedstawimy gminę na zdjęciach i opowiemy w jakie miejsca się udać, żeby sporo zobaczyć. Panel prelekcyjny z naszym udziałem rozpocznie się o godzinie 15:00. Zobaczcie jak prezentuje się cały program tej popularnej Majówki.

Program Majówki na Bukowcu
Program Majówki na Bukowcu

Zobaczcie jeszcze kilka migawek z terenu gminy Korzenna, które będzie można obejrzeć podczas Majówki na Bukowcu.

Miejscowość Mogilno
Miejscowość Korzenna
Miejscowość Koniuszowa

Bardzo dziękujemy za przeczytanie tego wpisu. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych stron na Facebooku, TwitterzeGoogle+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Do zobaczenia na szlaku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *