MyNaSzlaku.pl w TOP 50 najbardziej wpływowych blogerów i vlogerów podróżniczych 2016 roku

Nasz blog górski www.mynaszlaku.pl znalazł się w TOP 50 najbardziej wpływowych blogerów i vlogerów podróżniczych 2016 roku według portalu zabakcylowani.pl. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i jest nam niezmiernie miło być w towarzystwie takich podróżniczych osobistości. W naszej kategorii GÓRSKIE WĘDRÓWKI znalazły się Wieczna Tułaczka, Ruda z Wyboru i Łukasz Supergan. To wyróżnienie daje nam wielkiego, pozytywnego kopniaka na przyszłość!!! 

Zestawienie, portal zabakcylowani.pl przygotował na podstawie danych udostępnianych przez największe serwisy społecznościowe (Facebook, Instagram, YouTube oraz Twitter). Zadanie to nie należało do najłatwiejszych, ponieważ polska blogosfera składa się z kilkuset (a może nawet kilku tysięcy) blogerów i vlogerów, publikujących regularnie na swoim blogu lub wybranym kanale społecznościowym. Lista składa się z 50 najlepszych blogerów, co oznacza, że jesteśmy wśród grona 50 zwycięzców.

Zestawienie podzielono również na 8 kategorii, które według portalu, najlepiej odzwierciedlają profil poszczególnych blogów & vlogów. Zwycięzców ułożono wg. popularności, rozpoczynając od najbardziej wpływowego bloga w danej kategorii. Ekipa portalu chciała by lista była jak najbardziej rzetelna. Nikogo nie pominęli ze względu na jego poglądy, czy sposób przekazywania informacji.

Zobaczcie wszystkie blogi podróżnicze

kliknij poniżej i zobacz cały ranking

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Nasze wyróżnienie to przede wszystkim Twoja zasługa.

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *