Najpiękniejsze miejsca na plener ślubny. Z Agnieszką i Pawłem na Podhalu

Jakie są najpiękniejsze miejsca na plener ślubny? Odpowiemy, że w górach i będzie to chyba normalne patrząc na nasze podróże. U nas blog podróżniczy to nie tylko częste wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc i pisanie o tym na blogu. W te wszystkie piękne miejsca chcemy zabierać nasze Pary Młode, którym wymarzył się plener ślubny w wyjątkowym miejscu. Tak też było wczoraj z Agnieszką i Pawłem, którzy niedawno mieli swój najważniejszy dzień. Z kilku zaproponowanych miejsc wybraliśmy wspólnie Podhale i okolice Zakopanego, miejsce bliskie sercu naszej Agnieszki, która od urodzenia mieszka w stolicy Tatr. 

Plener ślubny w górach to piękne przeżycie, z którego zdjęcia będą cudowną pamiątką. Rozpoczęliśmy wczoraj o godzinie 19, czyli około 90 minut przed zachodem słońca. Sam dojazd na miejsce to ponad 100 kilometrów, dlatego trzeba było wyjechać wcześniej. Wybraliśmy najlepszy czas na realizację pleneru, ponieważ promienie słońca są wtedy delikatne, zwłaszcza, że przez cały dzień mieliśmy ponad 30 stopni. Wieczorem zrobiło się bardzo przyjemnie, a Para Młoda na tle Tatr wyglądała wyjątkowo. Jeśli marzysz o plenerze ślubnym w pięknym miejscu to zapraszamy do współpracy. 🙂 Odwiedź AMGrzegorzek Fotografia i Filmowanie klikając tutaj.     

Plener ślubny w górach

Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach

Plener ślubny w górach

Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach Plener ślubny w górach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *