W naszym plecaku

Nowy portal społecznościowy i forum Tatromaniak.pl

Wrzucanie zdjęć, publikowanie postów, dodawanie znajomych Tatromaniaków, umawianie się na wycieczki, dzielenie praktycznymi poradami to najnowszy pomysł Krzysztofa Baraniaka – autora serwisu Tatromaniak.pl. Planuje on stworzyć nowy portal, który połączy funkcje informacyjne i społecznościowe. Od kilku lat prowadzi w pojedynkę z powodzeniem Tatromaniaka, a 2018 rok ma stać się przełomowym.

Na Tatromaniaku znajdziemy opisy szlaków, przejście Orlej Perci czy najnowsze aktualności z Tatr

Tatromaniak jest skierowany do tych, którzy wolą górski wiatr od miastowych spalin, a wysiłek na szlaku od leżenia na plaży, wszystkich, umiejących zachwycić się szumem potoku, zapachem lasu i potęgą turni. Jest on miejscem wymiany poglądów, wzajemnej pomocy, kompendium przydatnych informacji i ciekawostek z tatrzańskiego świata. Sami wiemy, jak dużo czasu trzeba poświęcić, na prowadzenie strony internetowej i jesteśmy całym serduchem z Krzyśkiem. Zorganizowano specjalną zrzutkę, która cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników gór. 

Tatromaniak – serwis dla ludzi gór skupia ludzi głównie na Facebooku

Tatromaniak swój sukces odnosi głównie dzięki rzetelności i dużej aktywności ludzi kochających Tatry. Na portalu społecznościowym Facebook jego profil obserwuje już ponad 370 tysięcy osób. Nie ma się czemu dziwić, przecież Tatry są piękne i bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Posty wrzucane są niemal codziennie, więc widać, że Krzysiek prowadzi portal z dużym zaangażowaniem, co bardzo chwalimy. Najpiękniejsze są tam zdjęcia, na których można podziwiać majestat najwyższym gór na terytorium Polski.

Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

Skomentuj wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *