W naszym plecaku

Nowy portal społecznościowy i forum Tatromaniak.pl

Wrzucanie zdjęć, publikowanie postów, dodawanie znajomych Tatromaniaków, umawianie się na wycieczki, dzielenie praktycznymi poradami to najnowszy pomysł Krzysztofa Baraniaka – autora serwisu Tatromaniak.pl. Planuje on stworzyć nowy portal, który połączy funkcje informacyjne i społecznościowe. Od kilku lat prowadzi w pojedynkę z powodzeniem Tatromaniaka, a 2018 rok ma stać się przełomowym.

Na Tatromaniaku znajdziemy opisy szlaków, przejście Orlej Perci czy najnowsze aktualności z Tatr

Tatromaniak jest skierowany do tych, którzy wolą górski wiatr od miastowych spalin, a wysiłek na szlaku od leżenia na plaży, wszystkich, umiejących zachwycić się szumem potoku, zapachem lasu i potęgą turni. Jest on miejscem wymiany poglądów, wzajemnej pomocy, kompendium przydatnych informacji i ciekawostek z tatrzańskiego świata. Sami wiemy, jak dużo czasu trzeba poświęcić, na prowadzenie strony internetowej i jesteśmy całym serduchem z Krzyśkiem. Zorganizowano specjalną zrzutkę, która cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników gór. 

Tatromaniak – serwis dla ludzi gór skupia ludzi głównie na Facebooku

Tatromaniak swój sukces odnosi głównie dzięki rzetelności i dużej aktywności ludzi kochających Tatry. Na portalu społecznościowym Facebook jego profil obserwuje już ponad 370 tysięcy osób. Nie ma się czemu dziwić, przecież Tatry są piękne i bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Posty wrzucane są niemal codziennie, więc widać, że Krzysiek prowadzi portal z dużym zaangażowaniem, co bardzo chwalimy. Najpiękniejsze są tam zdjęcia, na których można podziwiać majestat najwyższym gór na terytorium Polski.

Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

Skomentuj post

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.