Plener ślubny nad Jeziorem Czorsztyńskim

Gdzie na plener ślubny w górach?

Ciekawe miejsce na plener ślubny w górach? Na to pytanie nie musiałam odpowiadać. Nawet nie było konieczności proponowania atrakcyjnego miejsca, ponieważ Beata i Marcin dobrze wiedzieli, gdzie chcą mieć swój wymarzony plener. Już w dniu swojego ślubu kilka dni temu, gdy żegnaliśmy się po całym dniu spędzonym razem ustaliliśmy, że będzie to gdzieś na pograniczu Pienin i Gorców. Było to Jezioro Czorsztyńskie z pięknym widokiem na Zamek w Czorsztynie i Zamek w Niedzicy. Musieliśmy tylko dokładnie obserwować prognozy pogody, bo ta zmienną jest. Wczoraj mieliśmy ponad 30 stopni, chociaż nie było tego bardzo czuć, a teraz jest godzina 7:00, gdy piszę ten wpis. Za oknem pada deszcz, a termometr wskazuje kilkanaście stopni. Udało się wykorzystać piękny dzień ze słoneczną pogodą.  

Pieniny to przepiękne pasmo górskie do zdjęć ślubnych

Pieniny mają w sobie to coś. Są niewysokie, a mają na swoim terenie kilka perełek, w których zdjęcia ślubne wykonuje się jednym tchem. Jezioro Czorsztyńskie to takich należy. Wspomnieć można również Wysoki Wierch leżący między Palenicą, a najwyższym szczytem Pienin Wysoką. Tam byliśmy w ubiegłym roku z moją siostrą Eweliną podczas sesji narzeczeńskiej. Są przecież jeszcze Sromowce Niżne, gdzie jest most nad Dunajcem, widoki na Trzy Korony czy Wąwóz Szopczański. Po drugiej stronie w Jaworkach Wąwóz Homole, który uwielbiamy i jeszcze wiele innych godnych polecenia miejsc. Pieniny to także wiele punktów widokowych na Tatry.

Plaża Pieniny

My dokładnie wybraliśmy sesję ślubną nad brzegiem jeziora w towarzystwie ciepłych promieni zachodzącego słońca. Widoki były bajeczne, bo Beata i Marcin na tle Gorców i Pienin wyglądali przepięknie, tak samo jak w minioną sobotę podczas swojego najważniejszego dnia w życiu. Plaża Pieniny to miejsce, gdzie odpoczywa wiele osób, zwłaszcza teraz gdy są wakacje. Obecność innych ludzi nie przeszkodziła nam podczas tworzenia wspólnej historii dwojga zakochanych. Ba! U niektórych obecność tutaj Pary Młodej budziła ciekawość i zainteresowanie. 

Wianek na ślub

Czorsztyn - plaża

Plaża Czorsztyn plener

czorsztyn zamek plener slubny

Zamek Niedzica

Czorsztyn miejsce na plener

Plener ślubny Czorsztyn

Plener w górach

Plener w górach

Plener w górach

Plener w górach

Plener w górach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *