Podcasty podróżnicze
Podcasty

Podcasty górskie i podróżnicze – będziemy opowiadać o naszych podróżach

Dziś ruszyliśmy z serią podcastów o górach i podróżach. W nagraniach będziemy opowiadać o górskich szczytach, naszych podróżach i ciekawych miejscach, które odwiedziliśmy. Zaczęliśmy od górskiego podcastu o Rysach, czyli najwyższym szczycie Tatr po polskiej stronie. Postanowiliśmy, że będziemy zamieszczać nasze nagrania w popularnych serwisach typu Spotify czy SoundCloud, ale także treści będą pojawiać się regularnie na naszym kanale na YouTube. Serdecznie tam zapraszamy.

Postanowiliśmy tworzyć podcasty o górach i podróżach

Postanowiliśmy tworzyć podcasty o górach i podróżach, ponieważ wiemy, że wiele osób nie ma zbyt wiele czasu na czytanie, dlatego będą mogli posłuchać np. w drodze do pracy, czy nawet w pracy. Będziemy starali się tworzyć materiały regularnie, czyli myślę, że 1 na tydzień. Nieco czasu to jednak zajmuje, a do tego dochodzi tworzenie innych treści na bloga czy filmów na YouTube. To oczywiście w wolnych chwilach lub w przerwie w pracy.

Górskie podcasty i materiały z podróży

Myślimy, aby pomiędzy górskimi podcastami, tworzyć także podcasty podróżnicze z ciekawych miejsc, które odwiedziliśmy, np. z atrakcji różnych miast czy wartych zobaczenia miejsc z różnych części Polski. Mam nadzieję, że pomysł Ci się spodobał i zostaniesz nie tylko naszym czytelnikiem, ale także słuchaczem. Pod każdym naszym podcastem możesz napisać komentarz z miejscem lub górskim szczytem, o którym byś chciał usłyszeć.

Co to jest podcast?

Co to tak w ogóle jest podcast? To forma regularnej publikacji dźwiękowej lub filmowej. Mimo że nie jest to jeszcze bardzo popularna forma publikacji, to z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Dużą wartością jest to, że nie potrzeba specjalistycznego sprzętu do słuchania podcastów. Wystarczy telefon lub komputer. Podcasty są tworzone na różne tematy – kursy językowe i specjalistyczne, prowadzenie firmy, opisywanie swojego hobby, poradniki. Po prostu na każdy temat można stworzyć podcast. My postanowiliśmy opowiadać o górach, ponieważ widzimy, że jest to temat niszowy w podcastowym świecie.

Cześć! :) Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki. Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *