Rok 2019

Garlejów Groń – Beskid Makowski 12.11.2019r.

Jałowiec – Beskid Makowski 11.11.2019r.

Ferdel – Beskid Niski 08.11.2019r.

Korbania – Bieszczady 10.10.2019r.

Wodospad Szepit – Bieszczady 09.10.2019r.

Żubry Muczne – Bieszczady 09.10.2019r.

Torfowisko Tarnawa – Bieszczady 09.10.2019r.

Chata Socjologa – Bieszczady 08.10.2019r.

Dwernik Kamień – Bieszczady 07.10.2019r.

Zamek w Czchowie 29.09.2019r.

Wysoka – Pieniny 16.09.2019r.

Dolina Chochołowska – Tatry 12.09.2019r.

Hala Gąsienicowa – Tatry 11.09.2019r.

Czerwone Wierchy – Tatry 10.09.2019r.

Jaskinia Piekło i Kamieniołom Stokówka 05.09.2019r.

Kadzielnia – Kielce 05.09.2019r.

Zelejowa – Góry Świętokrzyskie 04.09.2019r.

Skałki Piekło, Brama Piekielna, Piekło Dalejowskie 03.09.2019r.

Altana 03.09.2019r.

Górka Szczęśliwicka i Kopiec Moczydłowski 02.09.2019r.

Górka Spotterska Wykusz 01.09.2019r.

Jeżowa Woda – Beskid Wyspowy 30.08.2019r.

Lubomir – Beskid Wyspowy 27.08.2019r.

Lackowa – Beskid Niski 26.08.2019r.

Rudawiec – Góry Bialskie 20.08.2019r.

Kowadło – Góry Złote 19.08.2019r.

Czupel – Beskid Mały 09.08.2019r.

Trójstyk granic – Beskid Śląski 08.08.2019r.

Stożek Wielki – Beskid Śląski 07.08.2019r.

Szyndzielnia – Beskid Śląski 06.08.2019r.

Szczebel – Beskid Wyspowy 04.08.2019r.

Skałki Chronowskie i Kamień Grzyb – Pogórze Wiśnickie 27.07.2019r.

Bacówka pod Bereśnikiem – Beskid Sądecki 25.07.2019r.

Harenda 22.07.2019r.

Zamek Tropsztyn 16.07.2019r.

Busko-Zdrój – Ponidzie 05.07.2019r.

Sosna na szczudłach – Ponidzie 05.07.2019r.

Garb Pińczowski – Ponidzie 04.07.2019r.

Rezerwat Skowronno – Ponidzie 04.07.2019r.

Camping Gacki – Ponidzie 03.07.2019r.

Rezerwat Krzyżanowice – Ponidzie 03.07.2019r.

Byczowska Góra – Ponidzie 03.07.2019r.

Grodzisko Stradów – Ponidzie 03.07.2019r.

Szczyrbskie Jezioro – Tatry Słowackie 01.07.2019r.

Jodłowa Góra – Beskid Niski 28.06.2019r.

Przełęcz Cisowy Dział – Beskid Wyspowy 25.06.2019r.

Wielki Kopieniec – Tatry 13.06.2019r.

Cerenova skala – Góry Choczańskie 05.06.2019r.

Dolina Prosiecka – Góry Choczańskie 04.06.2019r.

Wielki Chocz – Góry Choczańskie 03.06.2019r.

Salatin – Niżne Tatry 02.06.2019r.

Kozí chrbát – Starohorskie Wierchy 01.06.2019r.

Będzin 22.05.2019r.

Gniezno 21.05.2019r.

Wielkopolski Park Narodowy 20.05.2019r.

Poznań 17-19.05.2019r.

Ustronie Morskie 16.05.2019r.

Kołobrzeg 15.05.2019r.

Wisełka, Pustkowo, Trzęsacz 14.05.2019r.

Międzyzdroje 13.05.2019r.

Świnoujście 12.05.2019r.

Woliński Park Narodowy, Kawcza Góra, Wzgórze Gosań 11.05.2019r.

Sromowce Niżne – Pieniny 08.05.2019r.

Jański Wierch – Góry Jastrzębie 17.04.2019r.

Łysocina – Karkonosze 16.04.2019r.

Královecký Špičák – Góry Kamienne 15.04.2019r.

Róg – Góry Stołowe 14.04.2019r.

Lesista Wielka – Góry Kamienne 13.04.2019r.

Trójgarb – Góry Wałbrzyskie 12.04.2019r.

Kolorowe Jeziorka – Rudawy Janowickie 11.04.2019r.

Czarnogóra – Góry Kamienne 10.04.2019r.

Waligóra – Góry Kamienne 09.04.2019r.

Adrspach – Góry Stołowe 08.04.2019r.

Ruprechtický Špičák – Góry Kamienne 07.04.2019r.

Koruna – Góry Stołowe 06.04.2019r.

Trojak – Góry Złote 05.04.2019r.

Przełęcz pod Chłopkiem – Masyw Śnieżnika 04.04.2019r.

Ścieżka w Obłokach 03.04.2019r.

Przednia Kopa – Góry Opawskie 02.04.2019r.

Biskupia Kopa – Góry Opawskie 01.04.2019r.

Olszak – Góry Opawskie 31.03.2019r.

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie i Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej 21.03.2019r.

Mielnik, Kasztel-ik Korona Podlasia, Grabarka i Drohiczyn 20.03.2019r.

Wzgórza Świętojańskie, Skit w Odrynkach i Kraina Otwartych Okiennic 19.03.2019r.

Białystok 18.03.2019r.

Biebrzański Park Narodowy 2 dzień 17.03.2019r.

Biebrzański Park Narodowy 16.03.2019r.

Augustów 15.03.2019r.

Wigierski Park Narodowy i Suwałki 14.03.2019r.

Suwalski Park Krajobrazowy: Cisowa Góra i Góra Zamkowa 13.03.2019r.

Wisztyniec, Jezioro Hańcza, Mosty w Stańczykach 12.03.2019r.

Narwiański Park Narodowy 11.03.2019r.

Lublin 08-09.03.2019r.

Zamek Janowiec i Nałęczów 07.03.2019r.

Kazimierz Dolny 06-07.03.2019r.

Zamek Krzyżtopór 05.03.2019r.

Góry Pieprzowe 04.03.2019r.

Sandomierz 03-04.03.2019r.

Szpilówka 11.02.2019r.

Lubań – Gorce 08.02.2019r.

Warszawa 01-03.02.2019r.

Góra Ojca 01.02.2019r.

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli 31.01.2019r.

Granica – Kampinoski Park Narodowy 30.01.2019r.

Roztoka – Kampinoski Park Narodowy 29.01.2019r.

Quest w Bydlinie – Jura Krakowsko-Częstochowska 26.01.2019r.

Quest w Mstowie – Jura Krakowsko-Częstochowska 25.01.2019r.

Quest w Olsztynie – Jura Krakowsko-Częstochowska 24.01.2019r.

Co warto zobaczyć w Żarkach – Jura Krakowsko-Częstochowska 23.01.2019r.

Diabelski Most w Czernej – Jura Krakowsko-Częstochowska 22.01.2019r.

Zamek Lipowiec – Jura Krakowsko-Częstochowska 22.01.2019r.

Skansen Wygiełzów – Jura Krakowsko-Częstochowska 22.01.2019r.

Zamek Tenczyn w Rudnie – Jura Krakowsko-Częstochowska 22.01.2019r.

Szpilówka – Pogórze Wiśnickie 11.01.2019r.

Kicarz – Beskid Sądecki 01.01.2019r.