Ranking Polskich Blogów Podróżniczych 2018 – 33 miejsce

Przez nasze ostatnie podróże po Polsce na Jurę Krakowsko-Częstochowską i Mazowsze, nawet nie zauważyliśmy, że pojawił się w Internecie Ranking Polskich Blogów Podróżniczych 2018. W tegorocznej edycji opublikowanej na stronie CroLove.pl zajęliśmy 33 miejsce. To spadek o 13 pozycji patrząc na ubiegły rok. Co nas cieszy mimo spadku? Zajęliśmy tak wysokie miejsce podróżując głównie po polskich górach i Polsce. W ciągu naszej ośmioletniej podróży jechaliśmy za granicę tylko 6 razy – 4 razy na Słowację i 2 razy do Czech. W 2018 roku 120 dni spędziliśmy wyłączenie w Polsce. Nie liczę tutaj górskich wycieczek szlakami granicznymi. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy niezapomnianych podróży. 🙂 

Dziękujemy Ci za to, że wchodzisz na naszego bloga, czytasz, komentujesz i dzielisz się naszymi podróżami z innymi. To właśnie głównie od tego zależy miejsce w końcowym rankingu. Liczymy, że dalej będziesz to robił, a my prowadząc blog podróżniczy będziemy dla Ciebie inspiracją do własnych podróży. Pozdrawiamy i do zobaczenia na szlaku! 

17 komentarzy

  1. My również zwiedzamy głównie Polskę. Wasz blog jest najlepszy pod tym względem. Jest w nim wszystko co nam trzeba. Róbcie swoje i nie zajmujcie się rankingami. Dla nas jesteście na I miejscu.

  2. Dla mnie jesteście najlepsi. Nie ma u Was nadęcia, kłamliwego insta image, pokazujecie dostępne dla przeciętniaka miejsca. Wiele razy inspirowałam się przetartymi przez Was szlakami. Jesteście mega praktyczni i sympatyczni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *