Rodzinnie w górach. Beskidzki Jaworz i Winnica Nowizny w jeden dzień

Po cudownym poranku na Pogórzu Rożnowskim, o którym możecie przeczytać tutaj – > Samochodem przez Pogórze Rożnowskie o 4 rano – ruszyliśmy na szlak Beskidu Wyspowego. Trasa Skrzętla-Rojówka – wieża widokowa pod Jaworzem z rodzinnym gronie. Potem wybraliśmy się na Pogórze Wiśnickie do Winnicy Nowizny, gdzie dzieci mogły nacieszyć się parkiem linowym. Taką wycieczkę można zrobić w jeden dzień, a są to nasze piękne okolice. 

Wycieczkę rozpoczynamy przy kościele w Skrzętli-Rojówce. Tam biegnie niebieski szlak na Jaworz i dalej do Limanowej. Ruszamy grupą 11-osobową. Najmłodszym uczestnikiem naszej wędrówki jest Fabian, który wygodnie jedzie sobie w wózku. Trasa jest krótka, bo zajmuje spacerem 50 minut. Można tam spokojnie udać się z dziećmi i nawet z wózkiem. Pod wieżą widokową jest miejsce na ognisko i czasem przygotowane jest tam także drzewo. Wrócić trzeba tym samym szlakiem na parking.

Po powrocie do samochodów przejechaliśmy do Winnicy Nowizny, która oddalona jest o kilkanaście kilometrów. Jest tam między innymi park linowy, tyrolka i hodowla danieli. Byliśmy tam niedawno o zachodzie słońca. Miejsce to jest warte odwiedzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na Facebooku, InstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *