Skąd Wy macie tyle wolnego czasu na górskie wycieczki? Czy Wy nie pracujecie? ODPOWIADAMY

Pytanie „skąd Wy macie tyle wolnego czasu na górskie wycieczki” było chyba najczęstszym pytanie jakie otrzymywaliśmy w 2015 i 2016 roku od naszych czytelników. Jedni stwierdzali, że mamy bogatych rodziców, że mamy wszystko za darmo, że nie musimy pracować, że każdy normalny człowiek chodzi w tygodniu do pracy, że też by chciał nic nie robić tylko chodzić po górach. Dzisiaj rozwiewamy chyba największą naszą tajemnicę. 

Otóż ku zdziwieniu wszystkich – pracujemy. 🙂 tak, tak. Patrząc na nasze wycieczki faktycznie większość nich odbywa się w środku tygodnia, zaś w weekendy są one sporadyczne i zazwyczaj w niedzielę. Pracujemy przede wszystkim w weekendy. Co robimy? Ja zajmuję się filmowaniem i fotografowaniem uroczystości ślubnych i imprez okolicznościowych. Prowadzę działalność gospodarczą, a Angelika pracuje w branży handlowej, czyli zgodnie ze swoim wykształceniem – technik handlowiec. Teraz po urodzeniu Mai jest na urlopie. Moja praca opiera się przede wszystkim na największej aktywności w sobotę, gdy z wielką przyjemnością towarzyszę Parze Młodej. Następnie w tygodniu mam sesje ślubne i spędzam prawie całe dnie i noce na przygotowaniu gotowego materiału dla moich klientów zwłaszcza w sezonie. W podróży w góry zawsze towarzyszy mi laptop, na którym montuje filmy oraz przygotowuje zdjęcia do obróbki na komputerze stacjonarnym w domu. Prowadzimy drugą stronę internetową pod adresem: fotovideogrzegorzek.pl. Na blogu www.mynaszlaku.pl zarabiamy okazjonalnie, prowadzimy go głównie dla własnej przyjemności. Już chyba wszystko wiecie. 🙂 Jakbyście byli zainteresowani współpracą to zapraszamy: fotovideogrzegorzek@gmail.com

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na Facebooku, InstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)