Spóźniony wschód słońca na Zakokoczu w Beskidzie Wyspowym

Dzisiejszy wschód słońca nie był rewelacyjny. Słońce spóźniło się ponad godzinę i zrobiło ciekawe, tajemnicze światło na całą okolicę. Dokoła mieliśmy tylko mgły, czasem było coś widać dalej. Pogoda nie zapowiadała cudów, więc wiedzieliśmy, że może nic z tego nie być. Zobaczcie jak to było dzisiaj w Beskidzie Wyspowym. 

Zakokocze to miejsce w gminie Iwkowa dokładnie 15 minut od mojego domu, z którego przy dobrej pogodzie można oglądać ciekawe widoki. Znajduje się między miejscowościami Sechna, Dobrociesz, Kąty i Michalczowa. Stoi tam wiata turystyczna, jest ciekawy lasek i pola uprawne. Przebiega tędy szlak pieszy Suszonej Śliwki i ścieżka edukacyjna uwolnienia Jana Karskiego. Zakokocze wchodzi w skład projektu „od Szczytu do Szczytu”, o którym możecie przeczytać TUTAJ.

www.mynaszlaku.pl
www.mynaszlaku.pl
www.mynaszlaku.pl
www.mynaszlaku.pl
www.mynaszlaku.pl
www.mynaszlaku.pl
www.mynaszlaku.pl
www.mynaszlaku.pl
www.mynaszlaku.pl

Więcej zdjęć znajdziecie w poniższej wycieczkowej galerii. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych stron na Facebooku, Twitterze i Google+ i do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie, lajkujce, polecajcie znajomym. Może akurat ktoś się tutaj wybierze.

Do zobaczenia na szlaku !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *