Sylwester w górach 2018/2019 | „Powrót do przyszłości” na Przysłopie pod Baranią Górą

Jak się okazuje, sylwester w górach to prawdziwy kosmos! A już zwłaszcza w Beskidzie Śląskim pod Baranią Górą. W obiekcie zostały ostatnie wolne miejsca na tegoroczną imprezę, więc nie czekajcie z decyzją, piszcie, dzwońcie i rezerwujecie!

Pod Baranią żegnali już PRL, odwiedzali wszystkie kraje świata oraz zanurzyli się w magiczny świat baśni. Myśląc o tegorocznym planie na sylwestra w pewien letni poranek gospodarze usłyszeli – „jesteście schroniskiem przyszłości„. I to było właśnie to! Hasło, które idealnie oddaje to na czym teraz się koncentrują. Główna część remontu już zakończona, ale cały czas wybiegają w przyszłość pracując nad wykończeniówką, ulepszeniami oraz klimatem tego miejsca! A więc i na tegorocznego sylwestra chcą zabrać Was w przyszłość! Świat science fiction, fantasy, kosmos, wynalazki, innowacje, roboty, stwory, potwory, szaleni naukowcy oraz wszystko co się z tymi hasłami kojarzy. A może przyszłość to dla Was coś zupełnie innego? Przysłop zaprasza ku bramie przyszłości.

Podczas pobytu sylwestrowego nie zabraknie stylizowanego wystroju, tematycznych kulinariów oraz wyjątkowych atrakcji. W ramach programów dodatkowych
– kosmiczny wieczór filmowy,
– gra terenowa – zdobywcy technologicznych skarbów,
– zadanie specjalnie: kosmiczni konstruktorzy przyszłości oraz konkurs lotów między planetarnych,

Obowiązkowy strój

 

Gospodarze chcą, aby cała sala zamieniła się w rewię postaci przybywających z przyszłości, stworów z innych światów, bohaterów podroży międzyplanetarnych, szalonych wynalazców i ich niecodziennych wytworów. Strój dopasowany do tematu obowiązkowy! Wszelkie pomysły dozwolone! Im bardziej kreatywnie tym lepiej! 😉 Dajcie ponieść się fantazji i choć na ten jeden wieczór przebierzcie się nie do poznania! Oczywiście odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie oraz wybór króla i królowej galaktyki!

Odpowiednia muzyka (ale nie tylko kosmiczno-cyfrowa!)

Dobra zabawa nie może się odbyć się bez odpowiedniego klimatu taneczno-muzycznego. O tę stronę imprezy zadba profesjonalny DJ, który podczas nocy sylwestrowej wypełni salę dźwiękami porywającymi do tańca. Jednak nie bójcie się – mimo, iż temat imprezy jest futurystyczny nie planują tylko cyfrowych dźwięków i muzyki elektro. W tym temacie dopuszczalne wszelkie klimaty sprzyjające dobrej zabawie!

Wyjątkowa kuchnia

Podczas Nocy Sylwestrowej schronisko zapewnia 3 ciepłe posiłki, szwedzki stół (z pysznymi ciastami, tematycznymi smakołykami, owocami), kawę i herbatę. Będzie można pokosztować wspaniałych potraw, smakołyków i przystawek inspirowanych tematem sylwestra. Będzie to prawdziwie kosmiczna kuchnia! Konkretne menu zostanie zaprezentowane w grudniu. Natomiast na przywitanie Nowego Roku zapraszają Was na polanę. A tam przy ognisku będzie czekać tradycyjna kiełbasa, oscypek i lampka szampana! Tego nie może zabraknąć w żadnym schronisku również w przyszłości. 

Konkursy z nagrodami i atrakcje podczas imprezy

– karaoke motywów muzycznych z filmów, bajek i seriali dotyczących przyszłości, kosmosu itp.,
– malowanie twarzy dla najmłodszych gości,
– bajkowe foto sesje fotograficzne z powstałymi gadżetami, scenografią itp.
– NAJWAŻNIEJSZE! Konkurs na najlepsze przebranie. 

Szczegóły, ceny i rezerwacje

Wszystkie informacje oraz szczegóły związane z imprezą sylwestrową na Przysłopie pod Baranią Górą przesyłane są drogą mailową. Piszcie na schronisko@przyslop.pl. Bieżące informacje można śledzić na Facebooku, na którym zostało utworzone wydarzenie

Jak dojść do schroniska Przysłop pod Baranią Górą?

Proponujemy 2 warianty, którymi niedawno sami szliśmy. Pierwszy to szlak z Przełęczy Szarcula, na której znajduje się spory parking. Dojście na miejsce zajmuje 2-3 godziny. W jedną stronę to około 7 kilometrów, cały czas za czerwonym szlakiem. Drugi wariant to trasa z Kamesznicy mierząca około 5 kilometrów. Dojście zajmuje maksymalnie 2 godziny. Najpierw szlakiem żółtym, a następnie niebieskim. Dojść wysoko można podjechać samochodem. Klikając poniżej możesz zobaczyć szczegóły. 

Przełęcz Szarcula – Przysłop pod Baranią Górą

Barania Góra z dzieckiem przez Stecówkę i Przysłop

Kamesznica – Przysłop pod Baranią Górą

Beskid Śląski: Barania Góra jak zaczarowana

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuInstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl oraz wsparcia naszej pracy. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *