Szlak zielony z Wetliny na Jawornik został zamknięty

Szlak zielony z Wetliny na Jawornik w Bieszczadach został zamknięty. W chwili obecnej można dotrzeć na szczyt tylko szlakiem żółtym ze Starego Sioła. W najbliższym czasie na stronie Bieszczadzkiego Parku Narodowego ma pojawić się informacja o przebiegu obejścia prac leśnych na terenie Nadleśnictwa Cisna, które są przyczyną zamknięcia szlaku.

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda odcinek Wetlina – Jawornik. Idąc dalej można dotrzeć na Riabą Skałę i do granicy ze Słowacją. 

Bieszczadzka przygoda. Dzień V – Riaba Skała

Zawieszone nad szlakiem, grożące powaleniem drzewa są przyczyną zamknięcia końcowego odcinka ścieżki przyrodniczo-historycznej „W dolinie Górnego Sanu” (od punktu widokowego Sianki do źródeł Sanu). Warto dodać, że szlak z Pszczelin (Widełki) na Bukowe Berdo jest nadal zamknięty. W nocy spadło kilkanaście centymetrów śniegu, także trzeba uważać planując wycieczki. W wielu miejscach występują oblodzenia szlaków. Polecamy używanie raczków turystycznych. Aktualne warunki pogodowe można sprawdzić na stronie GOPR oraz za pomocą kamerki internetowej – > www.bdpn.pl/kamera.php.

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl. Komentujcie i polecajcie znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

Z górskimi pozdrowieniami!
Angelika i Mateusz :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *