W naszym plecaku

Bierzemy udział w 4 Turystycznych Mistrzostwach Blogerów – reprezentujemy ŚWIĘTOKRZYSKIE

HALO ŚWIĘTOKRZYSKIE! Turystyczne Mistrzostwa Blogerów startują!

Mamy dla Was hitową wiadomość! W tym roku będziemy reprezentować województwo świętokrzyskie w IV Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Spośród wielu blogów podróżniczych zostaliśmy wytypowani do pokazania piękna właśnie tego województwa. Dziękujemy za zaufanie Polskiej Organizacji Turystycznej.

ZAJĘLIŚMY 3 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH BLOGERÓW!

Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów 2021! Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Konkurs blogerów podróżniczych w Polsce

Województwo świętokrzyskie to po woj. opolskim najmniejsze województwo w Polsce. Nie ma tak wielu atrakcji, jak Małopolska czy Dolny Śląsk, ale my będziemy starali się pokazać, że warto odkrywać świętokrzyskie tajemnice. Kilka miejsc już tam odwiedziliśmy: Sandomierz, Góry Świętokrzyskie, Busko-Zdrój, Ponidzie, Krzyżtopór, Chęciny. Przeszliśmy Główny Szlak Gór Świętokrzyskich, a niedługo ruszamy w kolejną podróż.

To nasz film konkursowy w 4. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to rywalizacja między szesnastoma województwami o 1, 2 i 3 miejsce

Dla nas to bardziej nowe wyzwanie w naszym życiu i kolejna przygoda niż rywalizacja. Po prostu nie chcemy, żeby w naszych głowach podczas wycieczki były myśli, że musimy z kimś wygrać. To odbierze nam przyjemność z odkrywania i pokazywania Wam kolejnych miejsc. Chcemy dumnie reprezentować województwo świętokrzyskie. Mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać w tej podróży.

O co chodzi w Mistrzostwach?

W Turystycznych Mistrzostwach Blogerów, w których bierzemy udział i reprezentujemy województwie świętokrzyskie, bardzo ważne są zasięgi postów w social media – Facebook i YouTube oraz wyświetlenia filmu konkursowego na YouTube. Czyli im więcej Ty lajkujesz, komentujesz i udostępniasz nasze konkursowe posty, tym nasze treści docierają do większej ilości osób i mamy większą szansę zająć wyższe miejsce.

Ogólnie to powinniśmy przez najbliższy miesiąc trwania Mistrzostw atakować Cię o komentarze, lajki, wyskakiwać Ci z lodówki i śnić Ci się po nocach. Tego nie będziemy robić, bo nigdy tego nie robiliśmy, więc po co mamy się zmieniać i wszystkich męczyć. Będziemy Cię tylko prosić pod konkretnymi postami o większą reakcję.

FACEBOOK I IG

Posty konkursowe będziemy oznaczać

Każdy dzień naszego zwiedzania woj. świętokrzyskiego będziemy podsumowywać wieczorem, czyli tak jak zawsze to robimy po każdej wycieczce. Posty konkursowe do Mistrzostw będziemy specjalne oznaczać, więc je od razu rozpoznasz. Pozostałe będą bez zmian, czyli tak jak znasz do tej pory. Z naszego doświadczenia wiemy, że aby mieć jak największe zasięgi trzeba pokazywać miejsca wszystkim dobrze znane. Najlepiej takie, gdzie ktoś już tam był i ma z nimi fajne wspomnienia. W naszym przypadku najlepiej jechać na Łysicę czy Łysą Górę w Górach Świętokrzyskich, czy nagrać dronem wschód lub zachód słońca w pięknym miejscu.

sprawdź 30 nieoczywistych miejsc do 35 kilometrów od Kielc

Ale w sumie dlaczego? My zrobimy trochę inaczej

Osoby, które nas śledzą, wiedzą, że jeździmy najczęściej tam i pokazujemy takie miejsca, które niewiele ludzi zna. Z tego też rozpoznawalny jest nasz blog. Odkrywamy Polskę trochę inaczej. Staramy się promować takie perełki, jeszcze do końca nieodkryte i nieoczywiste dla „zwykłego śmiertelnika”.

JAKI MAMY PLAN NA ŚWIĘTOKRZYSKIE?

My podczas trwania Turystycznych Mistrzostw Blogerów chcemy pokazać ŚWIĘTOKRZYSKIE nieznane. Iść szlakami, które są rzadko uczęszczane, zdobyć szczyty, które mało kto zdobywa. Poznać miejsca, które są warte czasu i uwagi. Chcemy pokazać, jak wiele jest miejsc pięknych, o których mało kto wie.

Można powiedzieć „normalny dzień w pracy”, bo najczęściej tak robimy. Podczas naszego zwiedzania nie będziemy używać drona, który trochę zmienia obraz danego miejsca. Ujęcia z niego są wspaniałe i do filmu z podróży nadają się idealnie. My jednak będziemy nagrywać aparatem, czyli tak jak wszystko faktycznie widać.

Kibicujcie nam i obserwujcie nasze podróże na Facebooku i Istagramie.

  • Nasz profil na Facebooku – TUTAJ,
  • Nasz profil na Instagramie – TUTAJ,
  • Kanał na YouTube – TUTAJ.

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.

Cześć! :) Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki. Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *