W naszym plecaku

Urodzinowa sesja zdjęciowa – Maja kończy dziś 2 lata

Dziś jest 27 stycznia 2020, a to oznacza, że Maja kończy 2 lata. Jeszcze tak niedawno odbierałem dziewczyny z krakowskiego szpitala po urodzeniu, w minionym roku świętowaliśmy w domu, a tym razem postanowiliśmy sobie zrobić urodzinową sesję zdjęciową. Jako że zajmujemy się fotografią i filmowaniem (AMGrzegorzek) na różnych uroczystościach, to postanowiliśmy zabrać w góry na szlak aparat i statyw. Zdjęcia nie zajęły nam zbyt długo, bo sesja trwała około 2 godziny, a udało się stworzyć fajną pamiątkę na lata.

Sesja zdjęciowa na urodziny to pamiątka na lata

3 lata temu w styczniu mając aparat i statyw zrobiliśmy sobie swoją sesję ślubną w Tatrach na Kasprowym Wierchu, a dzień później idąc w kierunku Czerwonych Wierchów. Wtedy jednak była inna pogoda, ponieważ było kilkanaście stopni mrozu i śnieg. Tym razem dzień był piękny, a miejsce, które wybraliśmy, pasowało do całej historii idealnie. Rok temu mieliśmy imprezę urodzinową w lokalu, a tym razem już w domu w towarzystwie najbliższych. Maja miała dziś tyle wrażeń, że poszła spać wcześniej o 2 godziny.

Nasza historia na drugie urodziny Mai

fotograf sesja urodzinowa
Sesja na urodziny 0024
Sesja na urodziny 0001
sesja rodzinna u fotografa
sesja urodziny dla dziecka
plener zdjeciowy urodziny
Sesja na urodziny 0025
Sesja na urodziny 0013
Sesja na urodziny 0014
Sesja na urodziny 0015
Sesja na urodziny 0016
Sesja na urodziny 0012
Sesja na urodziny 0026
Sesja na urodziny 0017
Sesja na urodziny 0018
Sesja na urodziny 0020
Sesja na urodziny 0022
Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, wskazówki, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki.

3 komentarze

Skomentuj post

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.